Eismas

2020.07.14 11:50

Nufilmuota, kaip Grigiškėse automobilis dideliu greičiu rėžėsi į degalinę: keleiviai spruko, įtariamas kaltininkas surastas

Paulius Vaitekėnas, LRT.lt2020.07.14 11:50

Internete pasirodė degalinės vaizdo kameros įrašas, kaip dideliu greičiu lėkęs BMW įsirėžė į kolonėlę. Vos po kelių akimirkų visas BMW ekipažas iššoko iš suknežinto automobilio ir pabėgo. Policija tikina jau nustačiusi, įtariamą avarijos kaltininką, jo laukia dideli nemalonumai.

„Policija vykdo avarijos tyrimą ir jau yra nustatytas įtariamas avarijos kaltininkas, tačiau jis dar nėra apklaustas. Avarijos kaltininkui, dėl pasišalinimo iš įvykio vietos padarius žalą turtui, gresia nuo 1100 iki 2000 eurų bauda, jei asmuo turi teisę vairuoti, o jei tokios teisės neturi, baudos dydis gali siekti 2000–2600 eurų“, – LRT.lt sakė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Julija Samorokovskaja.

Ji tikina, kad tai ne vienintelė gresianti finansinė našta eismo įvykio kaltininkui. Jam taip pat teks atlyginti degalinei padarytą žalą, kuri gali siekti ne vieną tūkstantį eurų.

Be milžiniškos baudos vairuotojui dar gali tekti kuriam laikui atsisveikinti su vairuotojo pažymėjimu. Už tokį pažeidimą pažymėjimas iš vairuotojo gali būti atimtas nuo 1 iki 3 metų.

Kol vyksta tyrimas, policijos atstovė daugiau detalių apie įtariamą avarijos kaltininką suteikti negalėjo.

Apie avariją Grigiškėse pranešta sekmadienį, 16 val. 03 min. Policija sulaukė pranešimo, kad automobilis BMW įlėkė į degalinę, o avarijos kaltininkas su keleiviais pasišalino iš įvykio vietos. Apie tai pranešė degalinės „Viada“ operatorė.

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai rado tik sudaužytą BMW ir suniokotą degalinės kolonėlę ir kurios liejosi degalai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt