Eismas

2020.07.13 16:24

Sostinėje laikinai bus draudžiamas posūkis iš Žirmūnų į Kareivių gatvę, keisis 6-ojo troleibuso maršrutas

LRT.lt2020.07.13 16:24

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad liepos 15–16 d. dėl remonto darbų Žirmūnų gatvėje, bus draudžiamas dešinysis posūkis iš Žirmūnų gatvės į Kareivių gatvę, dėl to keisis 6-ojo troleibusų maršruto trasa bei eismo tvarkaraštis.

6 maršruto troleibusai, važiuodami iš Žemųjų Panerių iki Pramogų arenos stotelės, kursuos įprasta trasa, o toliau važiuos Kareivių ir Lizdeikos gatvėmis iki Antakalnio žiedo. Atgal troleibusai važiuos tokia pačia trasa.

Važiuodami pakeista trasa troleibusai papildomai stos šiose stotelėse: Verkių (link Antakalnio), Kareivių (link Antakalnio), Valakampių tiltas, Oskaro Milašiaus, Lizdeikos bei Antakalnio žiedas. Pasikeitus maršruto trasai troleibusai laikinai nestos Verkių (link Žirmūnų), Autobusų parkas, Žirmūnų seniūnija, Šaltinėlio ir Žirmūnų žiedas stotelėse.

Keleiviai, vykstantys iš Žirmūnų žiedo, 6-ojo maršruto troleibusus galės pasiekti 9, 12, 17, 20 ir 21 maršrutų troleibusais, jais atvykę iki Kareivių stotelės (Žirmūnų g.) ir pėsčiomis pasiekę Kareivių stotelę (Kareivių g.) Pramogų arenos kryptimi. Kareivių stotelėje (Kareivių g.), kaip įprasta, stos 6 maršruto troleibusai.