Eismas

2020.07.02 10:38

Kaunas kviečia šokti ant dviračių – atkakliausiems mynėjams paregė „kaunastiškas“ misijas

ELTA2020.07.02 10:38

„Like Bike“ kviečia kauniečius ir miesto svečius tapti liepos 1-ąją startavusio vasariško iššūkio dalyviais.

Tęsis iki rugsėjo

Kviesdami priimti „Like Bike“ vasaros iššūkį ir šokti ant dviračio, jo organizatoriai parengė linksmų spontaniškų užduočių. Geriausiai bei originaliausiai jas įvykdę ir užfiksavę dviračių entuziastai sulauks paskatinimų.

Šiemet dviračių iššūkis bus kitoks nei iki šiol. Anksčiau kauniečiai mynė Europos dviračių iššūkyje, komandomis varžėsi dėl ilgiausio nuvažiuoto atstumo. Šįkart projekto tikslas – ne konkuruoti su kitais dėl numintų kilometrų, o smagiai praleisti laiką ir į savo kasdienę rutiną vis dažniau įtraukti ekologišką dviratę transporto priemonę.

Po užduotį kas savaitę

„Kaunas šoka ant dviračio“ skatins dviratį rinktis nuolat. Užsiregistravus internete – likebike.kaunas.lt/issukis – svarbu ne tik minti, bet ir reguliariai pasitikrinti el. pašto dėžutę, nes „kaunastiškos“ dviračių misijos įkris būtent čia.

Kiekvieną savaitę atkeliaus naujienlaiškis su užduotimi, tad dalyviai turi būti pasirengę bet kuriuo metu. Įvykdytos užduoties nuotraukomis jie turės pasidalinti su projekto organizatoriais.

Skatins apsisprendimą rinktis dviratį

„Kaunas jau kelintus metus iš eilės tikslingai renkasi aplinkai draugiško miesto kryptį ir skatina miestiečius kiekvieną dieną susisiekimui rinktis dviratį: minti į darbą, sodą, pas draugus ar tiesiog iki parduotuvės. Kad būtų smagiau, dalyviai raginami burtis į bendraminčių ar kolegų komandas.

Miestas nuolat plečia infrastruktūrą tiesdamas naujus dviračių takus bei atnaujindamas senuosius. Kartą pabandę, įsitikinsite, jog naudotis šia ekologiška transporto priemone kasdieniam susisiekimui – ne tik paprasta, sveika, bet ir smagu. Kad apsispręsti būtų lengviau, dalyvių įsitraukimą į vasaros iššūkį skatinsime“, – sakė Kauno mero pavaduotojas Andrius Palionis.