Eismas

2020.06.26 15:39

„Luminor“ klientams visą savaitgalį gali nepavykti susimokėti už automobilių stovėjimą

Paulius Vaitekėnas, LRT.lt2020.06.26 15:39

Nuo penktadienio vakaro iki pirmadienio ryto dėl „Luminor“ banke vykstančių darbų, šio banko klientams gali nepavykti susimokėti už automobilio stovėjimą ir viešojo transporto bilietus. Tai patvirtino SĮ „Susisiekimo paslaugos“, ir įspėjo gyventojus ruoštis galimiems nesklandumams.

Įmonė komentare pabrėžia, kad su trikdžiais „Luminor“ klientai gali susidurti nuo birželio 26 d. 21 val. iki birželio 29 d. 8 val.

„Šiuo laikotarpiu nebus teikiama atsiskaitymo interneto parduotuvėse paslauga („Bank Link“), taip pat nebus galimybės atsiskaityti Luminor banko mokėjimo kortelėmis už viešojo transporto bilietus per Luminor banko internetinę bankininkystę, m.Ticket programėlėje ir pildant Vilniečio kortelę savitarnoje“, – apie galimus nepatogumus klientus įspėjo SĮ „Susisiekimo paslaugos“.

Ketvirtadienį bankas pranešė, kad Lietuvoje pradedamas „Luminor|Nordea“ klientų perkėlimas į vieningą sistemą, dėl to savaitgalį neveiks kai kurios banko paslaugos.
Informuojama, kad laikinus banko paslaugų apribojimus daugiau pajus buvę „Nordea“ klientai. Šiems klientams patariama turėti grynųjų šiam savaitgaliui, kadangi „MasterCard“ ir „Maestro“ kortelės bus užblokuotos nuo penktadienio vakaro. Visgi šis apribojimas truks trumpai, nes nuo šeštadienio popietės klientai galės naudotis naujosiomis „Visa“ kortelėmis. Sąskaitų numeriai klientams nesikeis.

Savaitgalį, kai vyks perkėlimo darbai, veiks „Luminor“ skambučių centras – 1608.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt