Naujienų srautas

Eismas2020.05.25 15:00

„Lietuvos geležinkeliuose“ nustatytas antrasis COVID-19 atvejis, daliai darbuotojų nurodyta izoliuotis

atnaujinta bendrovės atstovo komentaru 15.19
LRT.lt 2020.05.25 15:00

„Lietuvos geležinkeliai“ praneša apie dar vieną, jau antrąjį COVID-19 atvejį. Apie tai socialiniame tinkle pranešė bendrovės komunikacijos vadovas Mantas Dubauskas.

„Turime antrą koronaviruso atvejį „Lietuvos Geležinkelių“ grupėje. Savaitgalį gautas teigiamas testo atsakymas dėl darbuotojos Kenoje. Kitos darbuotojos, dėl kurios užsikrėtimo taip pat buvo kilęs klausimas, testas buvo neigiamas. Dar iki atsakymų gavimo dezinfekavome patalpas, darbuotojams pateikėme sustiprintas apsaugos priemones.

Gavę atsakymą dar kartą dezinfekavome visas Kenos stotyje esančias patalpas, kuriose dirba mūsų darbuotojai. Taip pat pateikėme kontaktavusių asmenų sąrašus Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui (NVSC). Darbuotojų, kurių rizika užsikrėsti buvo identifikuota kaip didelė, paprašėme likti namuose“, – rašė M. Dubauskas.

Jis taip pat pranešė, kad pranešė, kad pirmasis koronavirusu užsikrėtęs „Lietuvos geležinkelių“ grupės darbuotojas jau yra pasveikęs.

„Lietuvos geležinkelių“ atstovas Tomas Digaitis LRT.lt plačiau pakomentavo apie antrąjį koronaviruso atvejį bendrovės viduje. Jis tikina, kad traukinių keleiviai neturėtų nerimauti, kadangi darbuotoja, kuriai buvo nustatytas COVID-19, neturėjo sąlyčio su vykstančiaisiais keleiviniais traukiniais.

„Tai yra žmogus, dirbantis krovinių operatyviniame skyriuje, todėl grėsmės keleiviams nėra. Iš viso 9 žmonės turėjo ryšį su asmeniu, kuriam nustatytas virusas, visiems jiems nurodyta likti namuose“, – tikino T. Digaitis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi