Naujienų srautas

Eismas2020.05.21 22:50

Vanagas padėjo policijai sučiupti įtartinai vinguriavusio automobilio vairuotoją: persekiojimas Vilniuje virto gaudynėmis

LRT.lt 2020.05.21 22:50

Lenktynininkui Benediktui Vanagui ketvirtadienį teko naviguoti ne dykumoje, o Vilniaus gatvėse, kuriose persekiojo ir policijai informaciją teikė apie gatvėmis besiblaškantį automobilį, kurio vairuotojas galimai buvo neblaivus.

Persekiojimo operacija, kuri virto „SAAB“ gaudynėmis feisbuke pasidalijo ne tik lenktynininkas, bet ir Lietuvos policija, kuri padėkojo B. Vanagui už pilietišką poelgį.

„Teko „palydėti“ kažkuria forma įkaušusį pilietį per visą miestą, bei telefonu panaviguoti Lietuvos policijai, kol įsitikinome, kad nesusipratėlis aplinkiniams nebekels pavojaus.

Per beveik 15 kilometrų ne kartą teko susiimti už galvos, rimtų situacijų buvo beveik tuzinas. Vinguriuodamas pilietis mieste pasiekdavo ir gerokai didesnį nei 100km/val. greitį. Gerai, kad niekas nenukentėjo“, – feisbuke rašė B. Vanagas.

Jis pridūrė, kad vos policijai pastebėjus įtartiną „SAAB“ Žemaitės gatvėje, persekiojamo automobilio vairuotojas padidino greitį ir įvažiavo į kiemus. Bėglio kelionė baigėsi už dviejų posūkių, daugiabučio namo kieme.

B. Vanago vaizdo įrašu pasidalijusi policija lenktynininkui išreiškė padėką.

„Ačiū už pilietiškumą, puikus pavyzdys, kuriuo verta pasidalinti“, – rašė Lietuvos policija.

B. Vanagas pridūrė, kad už pusvalandžio po gaudynių sulaukė draugo žinutės, kuris pranešė, kad minėtasis „SAAB“ jau stovėjo ant techninės pagalbos sunkvežimio platformos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi