Naujienų srautas

Eismas2020.05.21 12:13

„Regitra“ atnaujina daugiau paslaugų padaliniuose – prarastą pažymėjimą bus galima atsiimti tik atvykus

LRT.lt 2020.05.21 12:13

Jau nuo trečiadienio prarastos teisės vairuoti grąžinimo paslauga teikiama vėl įprasta tvarka, t. y. tik „Regitros“ padaliniuose. Klientai prieš atvykdami į padalinį dėl vizito turi užsiregistruoti iš anksto.

Pastebėtina, kad peržiūrėta ir prarastos teisės vairuoti grąžinimo paslaugos kainodara. Nuo šiol duomenų keitimo paslauga, kitaip tariant, informacijos patikra ir vairuotojo pažymėjimo paskelbimas galiojančiu, kainuos 3,50 Eur, praneša įmonė.

Karantino laikotarpiu buvo sudaryta laikina galimybė susigrąžinti teisę vairuoti nuotoliniu būdu tiems asmenims, kuriems ji buvo atimta dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimų trumpiau kaip vieneriems metams. Tačiau įmonei atnaujinus fizinį vairuotojo pažymėjimo išdavimo ir prarastos teisės vairuoti grąžinimo paslaugų teikimą teisė vairuoti vėl yra grąžinama tik padaliniuose.

Karantino laikotarpiu atvykstantiems į padalinį būtina laikytis bendrųjų saugumo reikalavimų.

Primename, kad jei asmuo prarado teisę vairuoti dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo, tokiu atveju susigrąžinti teisę vairuoti jis gali įgyvendinęs tik tam tikrus reikalavimus. Kokie tai reikalavimai, priklauso nuo pažeidimo tipo ir teisės atėmimo termino.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi