Naujienų srautas

Eismas2020.05.20 16:53

„Vilniaus viešajame transporte“ dar vienam darbuotojui nustatytas COVID-19

Praėjusią savaitę nustačius COVID-19 vienam sostinės autobuso vairuotojui, trečiadienį bendrovė „Vilniaus viešasis transportas“ pranešė apie antrąjį atvejį.

Bendrovės atstovė Patricija Elžbieta Zarankaitė LRT.lt sakė, kad dar vienas atvejis nustatytas pirmadienį.

„Turimais duomenimis, vienam iš įmonėje dirbančių darbuotojų gegužės 18 d. nustatytas teigiamas COVID-19 atvejis. Užsikrėtimo atvejis įmonėje yra įneštinis, darbuotojas užsikrėtė savo artimoje aplinkoje, jis yra pirmojo užsikrėtusio atvejo, atsinešto iš Vilniaus klinikinės ligoninės, tęsinys. Vyras įmonėje dirba vairuotoju sargu“, – komentavo bendrovės atstovė.

Anot jos, darbuotojas paskutinį kartą darbe buvo gegužės 10 d. Darbuotojo būklė esą stabili, jis yra saviizoliacijoje. Visi, kontaktą su darbuotoju turėję kolegos yra saviizoliacijoje, teigė P. E. Zarankaitė.

Bendrovė toliau bendrauja su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru (NVSC) dėl rekomendacijų ir galimo darbuotojų ištyrimo.

„Praėjusią savaitę išsiaiškinus pirmąjį vairuotojo užsikrėtimo atvejį NVSC riziką keleiviams įvertino kaip minimalią. Vairuotojas-sargas kontakto su keleiviais neturi“, – pridūrė bendrovės atstovė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi