Eismas

2020.05.19 17:07

Lenkija įvedė papildomus apribojimus įvažiuojantiesiems – vilkikų vairuotojai kirsti sieną galės tik numatytu laiku

LRT.lt2020.05.19 17:07

Lenkija įvedė papildomus apribojimus per jos teritoriją tranzitu į kitas šalis dirbti vykstantiems vilkikų vairuotojams. Paprastai jie per Lenkiją grupėmis vyksta į kitas šalis mikroautobusais ir ten gavę vilkikus bei pakeitę juos vairavusius kolegas pradeda savo pamainas.

Tokie asmenys, jei jie įvažiavimo į Lenkiją metu negabena krovinių ir vyksta į savo darbo vietą lengvaisiais automobiliais ar mikroautobusais, į minėtą valstybę įvažiuoti galės tik nuo 20 val. vakaro iki 8 valandos ryto Lietuvos laiku, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Tranzitui per Lenkiją tokiems keliautojams bus skiriama ne ilgiau nei 12 valandų.

Apie tai antradienį Lietuvos valstybės sienos apsaugos tarnybą oficialiai informavo Lenkijos sienos su Lietuva įgaliotinis Gžegožas Biziukas.

VSAT primena, kad Lenkija iki birželio 12 d. pratęsė Europos Sąjungos vidaus sienų kontrolę su Lietuva, Vokietija, Čekija ir Slovakija.

Tai reiškia, kad Lenkijos pareigūnai ir toliau tikrins į jų šalį atvykstančių asmenų dokumentus, o keliaujantiems į Lenkiją teks paisyti jos viduje galiojančių draudimų ir ribojimų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.