Naujienų srautas

Eismas2020.05.20 10:05

Sostinėje Žirmūnuose atsiradę draudžiamieji ženklai įsiutino vairuotojus – darbininkai pastatė „plytas“ vidury kelio

Sostinės Žirmūnų mikrorajone prasidėję lietaus magistralės remonto darbai jau spėjo patampyti vairuotojų nervus. Gatvėse atsiradę draudžiamieji ženklai sukėlė nepatogumų. Dalis vairuotojų socialiniame reiškė nepasitenkinimą, kad ženklai sustatyti neaiškiai, kyla nemažai problemų keliaujant.

Socialiniame tinkle pasipylė vilniečių komentarai apie eismo organizavimą Žirmūnuose. Dalis vairuotojų spėliojo, nuo kada atsirado draudžiamieji ženklai, kiti pasigedo aiškumo – iš LRT.lt skaitytojo nuotraukos sunku įvertinti, ar ženklas galioja važiuojantiems tiesiai, ar ir tiems, kurie ketina atlikti posūkį į kairę pusę.

„Eismas Žirmūnuose paralyžiuotas visomis kryptimis“, – LRT.lt komentavo dažnai šiame rajone važinėjantis Rolandas.

Vilniaus miesto savivaldybės Eismo organizavimo poskyrio vedėjas Eduardas Garbovskis LRT.lt komentavo, kad darbus atliekantis rangovas netinkamai įrengė kelio ženklus, dėl ko ir kilo nepatogumai vairuotojams.

„Šiuo metu Žirmūnų ir Kareivių gatvių sankryžoje atliekama lietaus sistemos magistralinių tinklų rekonstrukcija. Vilniaus miesto savivaldybė kartu su SĮ „Susisiekimo paslaugos“ užfiksavo netinkamus eismo pakeitimus ir įpareigojo rangovą skubiai juos pašalinti“, – teigė E. Garbovskis.

Trečiadienį darbus sankryžoje vykdžiusi bendrovė informavo, kad neatitikimai pašalinti. Vilniaus savivaldybė atsiprašo gyventojų už laikinus nepatogumus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi