Naujienų srautas

Eismas2020.05.16 13:58

Kaip vyksta 5,4 mln. eurų vertės „Bugatti Divo“ įsigijimas: rinkdamiesi salono detales, savininkai užtrunka net metus

LRT.lt 2020.05.16 13:58

„Divo“ iš esmės yra kiek lengvesnis ir paprasčiau valdomas „Chiron“, kurio bus pagaminta vos 40 vienetų, rašo „Car and Driver“. Tačiau, vos paskelbus apie pardavimą, automobiliai buvo išgraibstyti.

Dvejus metus kurtas „Bugatti Divo“, kuris iš esmės yra kiek lengvesnis ir paprasčiau valdomas „Chiron“, galų gale pasiekė gamybos fazę. Šio modelio bus pagaminta vos 40 vnt., kurie visi jau parduoti mažiausiai už 5,8 mln. JAV dolerių (5,4 mln. Eur).

Trečiojo praėjusio amžiaus dešimtmečio prancūzų lenktynininko Alberto Divo vardu pavadintas superautomobilis sukurtas ant „Bugatti Chiron“ bazės. Absoliučiai išskirtinis „Divo“ turi patobulintą pakabą, yra lengvesnis ir išsiskiria įvairiausiais aerodinaminiais patobulinimais, įskaitant „nugaros peleką“ ir didesnį galinį sparną. Naujasis „Bugatti“ komplektuojamas su 8 litrų darbinio tūrio W-16 varikliu su keturgubu turbokompresoriumi, išsukančiu net 1500 AG, nors „Divo“ maksimalus greitis ribojamas iki 380 km/val. Tai reiškia, kad jis net 40 km/val. lėtesnis už „Chiron“.

„Bugatti“ teigimu, daugiau nei du trečdaliai įsigijusiųjų „Divo“ pageidavo, kad automobilis būtų paruoštas pagal jų pateiktas specifikacijas. „Bugatti“ automobilių paruošimo pagal klientų pageidavimus komandą sudaro 15 darbuotojų, kurie padeda klientams savo daugiamilijoniniams automobiliams išrinkti dažus, odą, medžiagą ir apdailos detales.

„Bugatti“ pardavimų ir operacijų vadovė Laure Beneteau teigia, kad pritaikyti naujas spalvas ir interjero medžiagas, kaip antai odą ir anglies pluoštą, gali užtrukti keletą mėnesių, o kai kuriais atvejais net iki metų. Vienas klientas užtruko ilgiau nei metus, kol susikomplektavo „Divo“ pagal savo skonį.

Parengė Paulius Vaitekėnas

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi