Eismas

2020.05.10 10:51

Muskas grasina dėl COVID-19 suvaržymų iškelti „Tesla“ būstinę iš Kalifornijos

BNS2020.05.10 10:51

JAV elektromobilių gamintojos „Tesla“ vadovas Elonas Muskas šeštadienį pagrasino iškelti šios bendrovės būstinę ir gamyklą iš Kalifornijos, vietos valdžiai dėl koronaviruso pandemijos neleidus jai atnaujinti veiklos.

„Kalbant atvirai, tai paskutinis lašas. „Tesla“ dabar nedelsdama perkels savo būstinę ir būsimas programas į Teksasą ar Nevadą“, – socialiniame tinkle „Twitter“ parašė E. Muskas. Ilgas įrašas priminė jo ankstesnes tiradas internete, kurios ne visuomet virsdavo tikrove.

Kalbėdamas apie Kalifornijos miestą, kuriame gaminami jo automobiliai, E. Muskas pabrėžė, kad nuo to, „kaip su „Tesla“ bus elgiamasi ateityje“, priklausys, ar „mes apskritai tęsime gamybą Frimonte“.

„Tesla“ tikėjosi gegužės pradžioje vėl atidaryti gamyklą Kalifornijoje – savo vienintelį tokį objektą JAV, tačiau vietos valdžia sutrukdė tokiems bendrovės planams.

E. Muskas atkreipė dėmesį į kompanijos patirtį Kinijoje, kur elektromobilių gamyba buvo atnaujinta šalyje suvaldžius COVID-19 epidemiją.

„Atsižvelgiant į mūsų patirtį Kinijos „Tesla“ gamykloje, „Tesla“ gerokai daugiau žino apie saugą nei (nerinktas) jaunesnysis pareigūnas, laikinai einantis pareigas“, – „Twitter“ parašė verslininkas, turėdamas galvoje vietos sveikatos apsaugos pareigūną.

Emocijų kartais nesuvaldantis tiesmukas milijardierius, anksčiau šią savaitę pranešęs, kad jo draugė muzikantė Grimes pagimdė porai sūnų, pagrasino „tučtuojau“ paduoti į teismą Alamidos apygardą, kurioje įsikūręs fabrikas, ir kaltino vietos valdžią „neracionaliu, nuo tikrovės atitrūkusiu“ požiūriu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.