Naujienų srautas

Eismas2020.05.08 22:06

Gauti vairuotojo pažymėjimą JAV bus paprasčiau – nereikės laikyti praktinio egzamino

LRT.lt 2020.05.08 22:06

Koronaviruso pandemija sukelia įvairių neigiamų padarinių Jungtinėms Amerikos Valstijoms ir visam pasauliui, tačiau panašu, kad Džordžijos valstijos paaugliams ši krizė išėjo į naudą – sušvelnintos vairuotojo pažymėjimo įgijimo sąlygos ir reikalavimai, rašo motor1.com.

Kaip praneša „Fox 5 Atlanta“, Džordžijos gubernatoriaus Briano Kempo nutarimu iš Vairuotojų paslaugų departamento reikalavimų vairuotojo pažymėjimui gauti sąrašo išimtas reikalavimas išlaikyti oficialų vairavimo praktikos egzaminą.

„Šiuo precedento neturinčiu laikotarpiu Vairuotojų paslaugų departamentas stengiasi kaip įmanoma palengvinti vairuotojo pažymėjimo įgijimo procesą, sumažinti šiuo metu žmonių ir taip patiriamą nemažą spaudimą,“ – „Fox 5“ sakė vairavimo mokyklos savininkas Stormi Kenney.

Tačiau naujiems vairuotojas visgi nebus viskas taip paprasta. Kiti reikalavimai lieka galioti, įskaitant ir 40 valandų vairavimo praktiką, prižiūrint instruktoriui.

Šis gubernatoriaus nurodymas yra laikino pobūdžio ir galios tik pandemijos metu. Tikimasi, kad gegužės viduryje jis jau bus atšauktas, nors kol kas nėra aišku, ar Džordžijos valdžia planuoja šią priemonę tęsti.

Reakcijos į tokį potvarkį yra nevienareikšmės. Kalbėdama su „Fox 5 Atlanta“ žurnalistais vieno paauglio mama teigė norinti, kad jos vaiko vairavimo įgūdžius įvertintų patyrusio specialisto akis.

Parengė Paulius Vaitekėnas

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi