Naujienų srautas

Eismas2020.05.07 10:15

„Kautra“ dvigubina tarpmiestinių reisų kiekį

LRT.lt 2020.05.07 10:15

Nuo šio ketvirtadienio keleivių vežėja „Kautra“ atnaujina papildomus tarpmiestinio susisiekimo reisus – keleiviai galės pasiekti naujus šalies miestus, vykimas populiariausiais maršrutais taps dažnesnis. Anot vežėjų atlikus naujinimus įmonė keleivius veš beveik puse savo įprastų tarpmiestinių reisų, sakoma pranešime žiniasklaidai.

„Nuo šios savaitės atnaujiname vykimą į naujus miestus – Skuodą, Plungę, Naująją Akmenę, Lazdijus. Taip pat bus atnaujintas Vilnius – Anykščiai maršrutas. Išsikėlėme sau tikslą, kad kiekvienas šalies kampelis turėtų susisiekimą. Ar tai rajono centras ar bažnytkaimis, norime, kad žmonės turėtų susisiekimą. Esame sugrįžimo į įprastą režimą pusiaukelėje, pagal ridą kol kas atnaujinta 45 proc. reisų“, – kalbėjo „Kautros“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

Šiuo metu įmonė keleivius veža 35 tarpmiestiniais autobusais. Tai yra trečdalis pajėgumų lyginant su įprastu darbo režimu, kai keleiviai vežami 100-110 autobusų.

„Matome keleivių augimą, bet jis nėra didelis. Atnaujinami maršrutai, savaitgaliai prisideda prie to, kad keleivių daugėja. Bet deja iki rentabilaus darbo dar trūksta nemažai. Kol kas galime kalbėti apie 30-40 proc. iki karantino buvusių pajamų“, – minėjo L. Skardžiukas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi