Eismas

2020.05.04 11:01

Pokyčiai B kategorijos vairuotojams „Regitroje“: matuos temperatūrą, automobiliuose įrengtos pertvaros

Paulius Vaitekėnas, LRT.lt2020.05.04 11:01

Nuo šiandienos, gegužės 4-osios „Regitra“ atnaujina egzaminavimą B kategorijos vairuotojams. Įmonės generalinio direktoriaus pavaduotojas Saulius Šuminas sako, kad imtasi visų saugumo priemonių, tačiau be standartinių priemonių, „Regitros“ automobiliuose atsirado papildomų saugumą padėsiančių užtikrinti apsaugos priemonių.

„Be standartinių priemonių, tokių, kaip kaukės ar pirštinės mes automobiliuose sumontavome petrvaras, kurios atskirs laikantįjį egzaminą ir egzaminuotoją. Taip pat, bus matuojama atvykusiųjų temperatūra“, – LRT.lt pasakojo S. Šuminas.

Jis tikisi, kad į egzaminą atėję vairuotojai bus supratingi ir pasiruošę – atsineš vienkartines pirštines ir veido kaukes. Tačiau, jei tokių apsaugos priemonių vairuotojas neturės, „Regitra“ neketina jam neleisti laikyti egzamino. S. Šumino teigimu, esant poreikiui, „Regitra“ suteiks vienkartines apsaugos priemones.

„Regitros“ direktoriaus pavaduotojas mano, kad karantino metu per dieną pavyks įvykdyti tiek pat vairavimo egzaminų, kaip ir iki karantino. S. Šuminas nemano, kad esama situacija sumažins egzaminavimo apimtis, tačiau tikina, kad pirmenybė bus skirta tiems 5 tūkst. vairuotojų, kuriuos dėl karantino įmonė buvo priversta atšaukti.

„Karantino metu vairavimo mokyklos nedirbo, todėl tikėtina, kad naujų vairuotojų neatsirado“, – su šypsena LRT.lt pasakojo S. Šuminas.

Motociklininkų egzaminavimą pradėjo prieš dvi savaites

Nuo balandžio 17 d., „Regitra“ atnaujino registraciją į egzaminus būsimiems motociklų vairuotojams. Taip pat, nuo balandžio 20 d., registracija buvo atverta ir krovininių transporto priemonių – C, CE – kategorijų siekiantiems vairuotojams.

Atnaujinus registraciją, motociklų egzaminus būsimieji vairuotojai pradėjo laikyti jau nuo balandžio 22 d., o krovininių transporto priemonių – nuo balandžio 23 d.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.