Naujienų srautas

Eismas2020.05.01 21:20

„Rolls-Royce“ gerbėjams – biliardo stalas už 250 tūkst. dolerių, kurį įsigyti leidžiama ne bet kam

LRT.lt 2020.05.01 21:20

Prabangių automobilių gerbėjai gali mėgautis ne tik praeivių dėmesių, bet ir išskirtiniais daiktais, kurie prieinami ne visiems. „Rolls-Royce“ savininkai už 250 tūkst. dolerių galės įsigyti tik jiems skirtą biliardo stalą, skelbia motor1.com.

Šį futuristiškai atrodantį stalą pagamino „11 Ravens“, suteikiantys galimybę bent pro rakto skylutę žvilgtelėti į slaptą „prabangos prekių entuziastų“ pasaulį. Tai yra tiksli citata iš „11 Ravens“ pranešimo spaudai, apibūdinanti tuos, kurie moka apvalias sumeles už prabangius daiktus, o šis biliardo stalas yra specialiai skirtas „Rolls-Royce“ savininkams.

Tiesa, norint jį įsigyti, privalu turėti „Rolls-Royce`ą“, tačiau net ir tokiu atveju laimingųjų bus vos penki. Atsižvelgiant į 250 tūkst. dolerių siekiančią stalo kainą, žaidimą galima pavadinti iš tiesų prabangiu.

Jei nekalbėsime apie dizainą, kuo dar šis stalas toks ypatingas? Reikia pripažinti, kad šiam dailiam baldui pagaminti buvo panaudotas aliuminio rėmas su juodomis organinio „Lucite“ stiklo plokštėmis, dekoruotomis 14 karatų auksu. Yra ir kristalų, kurių pavadinimus sunkiai pavyksta ištarti, LED apšvietimas aplink visą stalą ir, žinoma, kamuoliukų ir lazdų rinkinys.

Tiems, kam sunku suvokti, kad ketvirtį milijono dolerių būtų galima išleisti bilijardo stalui, skubame pranešti, jog tai yra trejopai naudingas sandoris. Biliardo stalą galima nesunkiai transformuoti į teniso stalą, be to, jei norite pasipuikuoti vakariene ant kur kas brangesnio baldo nei daugelyje namų ūkių, šį stalą galite pasistatyti ir valgomajame.

Parengė Paulius Vaitekėnas

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi