Naujienų srautas

Eismas2020.05.02 10:58

Galimybė negalintiems sau leisti turėti „Porsche Taycan“: gamintojas pristatys pigesnę automobilio versiją

LRT.lt 2020.05.02 10:58

Teigiama, kad netrukus rinkoje pasirodys „Porsche Taycan“ su dar platesniu jėgos pavarų spektru, nes gamintojai planuoja pristatyti elektrinį sedaną su galinių ratų pavara, rašo motor1.com. Tai bus naujas, šiek tiek pigesnis už kitus šios linijos modelius.

„Bus pasiūlytas galiniais ratais varomas modelis su mažesne baterija, kuri ir padės šiek tiek numušti automobilio kainą. Jis bus skirtas rinkoms, kurioms nebūtinas automobilis su visų ratų pavara, pavyzdžiui, Kinijai, kur dėl oro sąlygų pastarasis variantas nėra reikalingas“, – aiškino „Porsche“ tyrimų ir plėtros vadovas Dr. Michaelis Steineris.

„Car Magazine“ tikisi, kad galiniais ratais varomas „Taycan“ bus pristatytas 2021 m. Nors iš M. Steinerio pareiškimo susidaro įspūdis, kad modelį su galinių ratų pavara bus galima įsigyti ne visur.

Jei „Porsche“ nuspręs šį automobilį pristatyti ir JAV rinkoje, jis gali tapti pirmuoju šio gamintojo modeliu, kurio kaina prasidės nuo mažiau nei 92 tūkst. Eur. Šiuo metu 2020 m. laidos „Porsche Taycan 4S“ parduodamas už beveik 97 tūkst. Eur. Kad sudomintų pirkėją, „Porsche“ planuoja naująjį variantą siūlyti gerokai žemesnę kainą, nei 4S.

Kaip aiškina M. Steineris, galiniais ratais varomas „Taycan“ bus komplektuojamas su mažesne baterija, taip sumažinant automobilio kainą. Mažiausias šiuo metu pasiūloje esantis variantas yra 79,2 kWh ličio jonų baterija baziniame 4S variante. Tik vieną variklį turinčio modelio galia turėtų būti mažesnė nei 4S įprastos 522 AG (389 kW).

Šiuo metu „Porsche“ taip pat kuria „Taycan Cross Turismo“ universalą. Naujojo modelio debiutas numatytas iki metų pabaigos, tačiau kol kas neaišku, kada bus pradėti vykdyti užsakymai.

Parengė Paulius Vaitekėnas

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi