Naujienų srautas

Eismas2020.04.30 14:28

Nuo gegužės 4-osios sostinėje bus draudžiamas eismas Šilo ir Viršupio g. sankryžoje, keisis autobusų maršrutai

LRT.lt 2020.04.30 14:28

Gegužės 4 – 8 d. sostinės Šilo ir Viršupio gatvių sankryžoje numatyti laikini eismo ir viešojo transporto organizavimo pakeitimai. Transporto eismas šiomis dienomis bus draudžiamas, o darbų zoną vairuotojai galės apvažiuoti Antakalnio, Žolyno, Mileišiškių gatvių apylanka.

Transporto eismas šiomis dienomis bus draudžiamas, o darbų zoną vairuotojai galės apvažiuoti Antakalnio, Žolyno, Mileišiškių gatvių apylanka, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Dėl sankryžos pertvarkymo darbų laikinai keisis 37 autobusų maršruto trasa ir tvarkaraščiai. Autobusai važiuodami Rokantiškių kryptimi iki Tuskulėnų stotelės kursuos įprasta trasa, o toliau – Olandų žiedu, Antakalnio, Žolyno, Mileišiškių, Viršupio gatvėmis ir įsukę į Rokantiškių g. judės iki Rokantiškių stotelės.

Važiuodami pakeista trasa autobusai papildomai stos šiose stotelėse – Leono Sapiegos, Petro Vileišio, Šilto tiltas, Klinikų, Vieversių, Bistryčios, Mileišiškės, Mileišiškių sodai, Viršupio sodai, Sapieginės miškas ir Anapilio, o nestos šiose – Vasaros, Krivių, Filaretų, Polocko, Srovės, Belmontas, Rudens, Šaudykla, Mildos, Viršupis, Šilo ir Lyglaukiai. Laikini 37 autobusų maršruto tvarkaraščiai jau skelbiami interneto tinklalapyje www.stops.lt

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi