Naujienų srautas

Eismas2020.04.29 13:16

Veryga neatmeta, kad Kartenoje gali būti ribojamas eismas kaip Nemenčinėje

Benas Brunalas, ELTA 2020.04.29 13:16

Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos teigimu, nors padėtis nauju koronavirusu židiniu tapusioje Kartenos slaugos ligoninėje yra sudėtinga, bent jau šiandien, sprendžiant iš turimų duomenų, Nemenčinėje taikytos judėjimo apribojimo priemonės miesteliui negresia.

Visgi, akcentuoja ministras, jei paaiškėtų, kad koronavirusu užsikrėtę asmenys nesilaikė saviizoliacijos reikalavimų, judėjimo apribojimai Kartenos miestelyje gali būti įvesti.

„Jeigu paaiškėtų, kad žmonės, kurie yra užsikrėtę ar turėjo laikytis izoliacijos sąlygų ir jų nesilaikė – tai visko gali būti. Tačiau šiandien mes tokių duomenų, kad galėtume pasakyti, jog gresia Nemenčinės scenarijus, kol kas neturime“, – trečiadienį surengtoje spaudos konferencijoje teigė ministras.

Trečiadienį Kretingos rajono meras Antanas Kalnius pranešė apie sudėtingą situaciją Kartenos katalikiškoje palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje. Pasak mero, iš 28 ligoninės pacientų 21 patvirtintas koronavirusas.

ELTA primena, kad po koronaviruso protrūkio siuvimo įmonėje „Vilnika“ nuo balandžio 16 d. 7 val. ryto buvo uždarytas Nemenčinės miestelis. Į jį leista atvykti tik čia gyvenantiems bei dirbantiems asmenims arba tiems, kurie turi specialų Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) leidimą. Taip pat buvo draudžiamas asmenų išvykimas iš miesto, išskyrus gyventojų, išvykstančių dėl darbo santykių kitose teritorijose, Nemenčinės miestelyje dirbančių kitų teritorijų gyventojų, taip pat asmenų, dėl būtinosios medicinos pagalbos vykstančių į kitą teritoriją, ir asmenų, turinčių NVSC leidimą išvykti.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi