Eismas

2020.04.26 09:17

Praėjusią parą į šalį per valstybės sieną buvo neįleisti 25 asmenys

ELTA 2020.04.26 09:17

Nuo karantino pradžios – kovo 16-osios vidurnakčio – sekmadienio 8.00 val. duomenimis, į šalį per valstybės sieną iš viso buvo neįleisti 1186 asmenys, o 427 asmenims nebuvo leista išvykti, skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Per praėjusią parą į šalį buvo 25 neįleisti, neišleisti 5 asmenys.

Sekmadienio ryto duomenimis, vilkikų eilių prie valstybės sienos su Lenkija ir Latvija nėra, o pasienio su Rusija Kybartų kontrolės punkte laukė 21 vilkikas. Jiems laukti reikės apie 3 val.

Medininkų pasienio su Baltarusija kontrolės punkte rytą krovininio transporto srautas buvo didelis – laukė 87 vilkikai, prognozuojamas jų laukimo laikas – apie 5 val. Šalčininkų kontrolės punkte laukė 5 vilkikai, jie, kol kirs sieną, turės laukti apie valandą.

ELTA primena, kad nuo balandžio 3-iosios vidurnakčio asmenų ir (ar) jų asmeninės paskirties lengvųjų automobilių atvykimas į Lietuvos teritoriją leidžiamas tik per pasienyje su Lenkija veikiantį Kalvarijos-Budzisko bei pasienyje su Latvija veikiantį Saločių-Grenctalės automobilių kelių punktus.

Nuo praėjusio šeštadienio nakties Lenkijos pareigūnai per tarptautinį Lazdijų – Aradninkų punktą nebepraleidžia krovininių automobilių, kurių bendroji masė viršija 7,5 tonos, primena VSAT.

Pasienyje su Lenkija dar veikia Kalvarijos – Budzisko punktas, vykti per jį automobiliams dėl svorio nėra ribojimų.