Eismas

2020.04.25 19:50

Greitkelyje – dvi avarijos viena po kitos: keturi žmonės nuvežti į ligoninę, apgadinti penki automobiliai

Aida Murauskaitė, LRT.lt2020.04.25 19:50

Greitkelyje Kaunas-Klaipėda apie 17 val. susidūrė du automobiliai – krovininis mikroautobusas „Peugeot“ ir lengvasis automobilis „Honda“. Išvydę šį įvykį sustojo pro šalį važiavę policijos pareigūnai, o po 15 minučių į jų automobilį rėžėsi kita mašina, kliudydama dar vieną kelkraštyje stovintį automobilį. 

„Pareigūnai sustojo pamatę eismo įvykį, prie kurio nebuvo kitų tarnybų automobilių, ir kaip žmonės iš „Hondos“ traukė moterį. Policijos automobilis sustojo priešingoje kelio pusėje, įjungė švyturėlius, avarinius signalus ir nuskubėjo pažiūrėti, kas nutiko, ar reikia pagalbos.

Maždaug po 15 minučių, kol jie laukė greitosios pagalbos, į tarnybinį automobilį rėžėsi „Vokswagen Passat“. Sukdamasis jis dar kliudė ir kelkraštyje stovėjusį kitą automobilį, jo keleiviai buvo išlipę ir ketino padėti policijos pareigūnams“, – pasakojo Klaipėdos policijos atstovė Andromeda Grauslienė.

Anot policijos atstovės, medikai išsivežė „Hondos“ vairuotoją – tai 78 metų moteris, taip pat „Volkswagen Passat“ vairuotoją vyrą, moterį ir vaiką.

„Panašu, kad sužalojimai nėra labai stiprūs, visi buvo sąmoningi. Pareigūnai nenukentėjo“, – sakė A. Grauslienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.