Naujienų srautas

Eismas2020.04.24 11:21

Elektriniai „Bolt“ paspirtukai atriedėjo į Klaipėdą

LRT.lt 2020.04.24 11:21

Pavėžėjimo platforma „Bolt“ nuo penktadienio pradeda teikti elektrinių paspirtukų nuomos paslaugas ir Klaipėdoje. 

„Klaipėda visuomet buvo tas miestas, kuriame netrūksta norinčiųjų naudotis greitu ir aplinkai draugišku transportu. Tikimės, jog klaipėdiečiai bus atsakingi paspirtukų naudotojai, mieste judės atsargiai ir saugiai, drausmingai laikysis karantino rekomendacijų“, – sako Klaipėdos miesto savivaldybės meras Vytautas Grubliauskas.

Paspirtukų dalijimosi platforma Klaipėdoje startuos su 70 paspirtukų. Juos bus galima rasti didžiojoje miesto dalyje, įskaitant lokacijas prie Klaipėdos viešbučio, Žvejų rūmų ir Pilies aikštelės, Turgaus aikštėje, prie Danės upės esančioje H. Manto gatvėje 43C, rašoma įmonės pranešime.

Atsižvelgiant į klaipėdiečių poreikius ir situaciją dėl karantino, neatmetama galimybė padidinti paspirtukų skaičių mieste arba praplėsti paslaugos teikimo žemėlapį, pastatant paspirtukus ir atokiau nuo centro esančiuose rajonuose.

„Elektrinių paspirtukų pristatymas Vilniuje ir Kaune pasiteisino 100 procentų. Matome, kad vis daugiau žmonių šiuo laikotarpiu renkasi paspirtukus ne pramogoms, o kaip alternatyvią susisiekimo priemonę kelionei iš namų į parduotuvę, vaistinę, darbą ir atgal“, – pasakoja Eimantas Balta, „Bolt“ elektrinių paspirtukų plėtros vadovas Lietuvos ir Latvijoje.

„Bolt“ atstovas atkreipia dėmesį, kad siekiant užtikrinti žmonių saugumą, paspirtukai yra atsakingai prižiūrimi. „Norime užtikrinti maksimalų „Bolt“ keliautojų saugumą, todėl paspirtukai yra reguliariai valomi ir dezinfekuojami. Taip pat raginame elgtis atsakingai ir pačius paspirtukininkus – važiuoti su pirštinėmis, dažniau dezinfekuoti rankas, laikytis didesnio atstumo“, – pabrėžia E. Balta.

Norintys išsinuomoti paspirtuką klaipėdiečiai jau gali tai padaryti mobiliojoje „Bolt“ programėlėje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi