Naujienų srautas

Eismas2020.04.20 15:24

Miestas, į kurį patekti be leidimo šiomis dienomis neįmanoma – uždaryta Nemenčinė iš paukščio skrydžio

LRT.lt, BNS 2020.04.20 15:24

Nuo balandžio 16 d. 7 val. Vyriausybės sprendimu uždarius įvažiavimus ir išvažiavimus iš Nemenčinės miesto, ir toliau vykdomas aktyvus darbas ‒ Nemenčinėje ištisą parą veikia 4 stacionarūs postai, kuriuose kiekvieną dieną dirba apie 30 policijos pareigūnų.

Jiems talkina Karo policija ir šauliai, savivaldybės, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro darbuotojai – visi jie vykdo įvažiuojančių ir išvažiuojančių transporto priemonių vairuotojų ir keleivių bei asmenų, kuriems skirta izoliacija, kontrolę, užtikrina viešąją.

Nuo balandžio 3 d. Nemenčinėje nubausta 18 asmenų, per savaitgalį policija Nemenčinėje surašė tik 2 administracinių nusižengimų protokolus.

Tačiau Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga teigia, kad koronaviruso židiniu tapusioje Nemenčinėje ribojimą atvykti ir išvykti bus siūloma pratęsti dar bent savaitei.

„Bus siūloma ir karantiną pratęsti, ir bent savaitei pratęsti Nemenčinėje esančius apribojimus, kur bus gauti detalūs visų tyrimų rezultatai, kol mes galėsime pasakyti, ar tai labai lokalus įmonės plitimo atvejis, ar tų židinių pačioje Nemenčinėje yra daugiau ir tada reikia tęsti ilgesnį laiką“, – žurnalistams pirmadienį sakė ministras.

Dėl koronaviruso plitimo grėsmės ketvirtadienį savaitei apribotas atvykimas ir išvykimas iš Nemenčinės, šios priemonės įvestos iki vidurnakčio iš ketvirtadienio į penktadienį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi