Eismas

2020.04.20 13:02

Karantino nesilaikęs vyras įkliuvo britų policijai – važiavo pailsėti nuo vaikų ir žmonos

LRT.lt2020.04.20 13:02

Jungtinėje Karalystėje, per 274 km nuo namų automobiliu BMW nutolęs vyras įkliuvo policijai ir už šią kelionę turės brangiai susimokėti. Kelionės priežastis – noras bent trumpam atitrūkti nuo žmonos ir vaikų, rašo motor1.com.

Karantino metu sėdėjimas namuose gali būti varginantis, tačiau socialinės distancijos laikymąsis gali padėti sumažinti koronaviruso plitimą. Tačiau ne visiems sekasi išbūti namuose, o tie, kurie nesilaiko karantino rėžimo, gali sulaukti atsidurti policijos akiratyje.

Jungtinėje Karalykstėje, A30 kelyje, greta Laucenstono miesto Kornvalyje policija sustabdė BMW automobilį, kurisnuo namų buvo nutolęs 274 km. Vyras aiškino, kad išvažiavo „pravėdinti“ galvą ir bent akimirkai atitrūkti nuo žmonos ir trijų vaikų.

Tačiau tokie vyro veiksmai prieštarauja taisyklėms, nes karantino metu keliauti galima tik esant būtinoms sąlygoms, pavyzdžiui, vykstant į darbą, važiuojant pirkti maisto ar vaistų, lankant sergančiuosius. Todėl už šią kelionę vyrui teks susimokėti.

Vietos policija vairuotojui priminė apie taisykles, kurias ir kitiems „pavargusiesiems“ nuo namų priminė tviteryje.

„Kelionė su BMW 274 km atstumu nuo namų, tam, kad atsipūstumėte nuo žmonos ir vaikų – tikrai nėra būtina kelionė. Keliuose automobilių mažiau, tačiau vis dar yra žmonių, kurie nesupranta karantino esmės ir tęsia nebūtina keliones“, – rašė policija.

Netoli Bodmino policija sučiupo dar vieną vairuotoją, kuris ryžosi nebūtinai kelionei. Tačiau kelionės metu sugedo vairuotojo mikroautobusas. Kelionė baigėsi ne tik vidury kelio, bet ir su protokolu rankose.

Policija suaktyvino darbą keliuose po to, kai praėjusią savaitę M25 kelyje netoli Londono buvo sučiuptas 210 km/val. greičiu lėkęs vyras. Jo pasiteisinimas buvo dar labiau neįtikėtinas. Vyras policininkus tikino manęs, kad kuo greičiau važiuos, tuo bus mažesnė tikimybė užsikrėsti koronavirusu.

Parengė Paulius Vaitekėnas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.