Naujienų srautas

Eismas2020.04.19 09:13

Juvelyrai sukūrė laikrodį su veikiančiu „Bugatti Chiron“, kainuosiantį 280 tūkst. dolerių

LRT.lt 2020.04.19 09:13

Juvelyrai sukūrė miniatiūrinę „Bugatti Chiron“ W-16 variklio kopiją ir įmontavo ją į riboto leidimo laikrodį. Laikrodį, su veikiančiu varikliu galės įsigyti kiekvienas norintis, kišenėje turintis 280 tūkst. dolerių, rašo automobilemag.com.

Už šią sumą gausite iš ties aukštos kokybės gaminį. Laikrodžio viršus ir šonai dekoruoti safyro kristalais, leidžiančiais gėrėtis sklandžiai veikiančiu miniatiūriniu varikliuku. Paspauskite paleidimo mygtuką ir stebėkite, kaip pasisuka alkūninis velenas ir pradeda veikti stūmokliukai. Tiesą pasakius, sklandžią variklio veiklą užtikrina net 578 atskiri komponentai. Be to, yra ir „Chiron“ įkvėptos pasagos formos grotelės, leidžiančios pažvelgti į turbilijoną.

„Chiron“ laikrodis yra naujausias bendrovės partnerystės su „Jacob & Co“ vaisius. Praėjusiais metais „Bugatti“ pranešė apie riboto leidimo „Twin Turbo Furious Bugatti Edition“ laikrodį, kurio ciferblate buvo pastebimas ir Prancūzijos vėliavos spalvomis nudažytas kuro matuoklio ženklelis. Kad ir kaip ten būtų, laikrodis su miniatiūriniu W-16 varikliu yra kur kas kiečiau.

Jei kas sugalvotų automobilio variklį patalpinti po laikrodžio ciferblatu, „Chiron“ W-16 būtų tobuliausias pasirinkimas. Septynženkle suma vertinamo superautomobilio 8 l darbinio tūrio 16 cilindrų variklis su keturiomis turbinomis generuoja kvapą gniaužančias 1 479 AG, o sukimo momentas siekia net 1600 Nm.

Riboto leidimo laikrodį galima užsisakyti tokios pat spalvos kaip ir jūsų „Chiron“.

Parengė Paulius Vaitekėnas

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi