Eismas

2020.04.17 14:10

„Volvo“ atnaujina gamybą Švedijoje ir Belgijoje

Elzbieta Reivytytė2020.04.17 14:10

Automobilių gamintojas „Volvo“ pirmadienį atnaujins pagrindinės gamyklos Švedijoje, uždarytos dėl COVID-19 protrūkio, veiklą.

Penktadienį įmonė pranešė, kad gamybos tempas Geteborge esančioje „Torslanda“ gamykloje bus pritaikytas prie paklausos rinkoje bei išankstinių užsakymų.

„Jaučiamės atsakingi darbuotojų ir tiekėjų atžvilgiu, todėl privalome atnaujinti darbus, jei tą leidžia susiklosčiusi situacija, – pareiškime teigė įmonės generalinis direktorius. – Turime rasti būdą įmonės veiklą atnaujinti saugiai, tokiu būdu apsaugoti žmonių sveikatą ir jų darbo vietas. Tai geriausia, ką galime padaryti dėl visuomenės.“

„Volvo“ pareiškime tvirtinama, kad visos patalpos buvo dezinfekuotos. Prie pagrindinių įėjimų bus vykdoma savanoriška temperatūros patikra. Susitikimų salės, darbo erdvės bei maitinimo vietos buvo pritaikytos prie esamos situacijos, dabar šiose erdvėse bus galima laikytis saugaus atstumo.

„Volvo“ ir toliau naudosis Švedijos vyriausybės paramos paketu dėl prastovų. Įmonė pirmadienį planuoja atidaryti ir Belgijos mieste Gente esančią gamyklą, tačiau ji dirbs ne visu pajėgumu. „Volvo“ gamykla Pietų Karolinoje darbą atnaujinti turėtų gegužės 11 d.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.