Eismas

2020.04.17 12:37

Pirmoji para Nemenčinėje įvedus ribojimus: nesusipratimai dėl dokumentų ir apytuštės gatvės

Rima Žilinskaitė, LRT RADIJAS, LRT.lt2020.04.17 12:37

Nuo ketvirtadienio ryto pradėjus riboti patekimą ir išvykimą iš koronaviruso židiniu tapusios Nemenčinės, policija tikina, kad pirmąją dieną neapsieita be nesusikalbėjimo, dalis žmonių negalėjo pateikti reikiamų dokumentų.

LRT RADIJO žinioms Vilniaus apskr. Vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Saulius Gagas sakė, jog nors ir neišvengta nesusikalbėjimo, kokį dar ketvirtadienį numatė Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla, tačiau gyventojai laikosi taisyklių.

„Pirmoji diena sukėlė šiokių tokių rūpesčių, ne visi atvykstantys į Nemenčinę ar iš jos išvykstantys turėjo reikiamus dokumentus, bet palaipsniui, su kiekviena diena bus paprasčiau. Nakties metas buvo ramus, nebu daug vykstančiųjų, nedaug žmonių vaikšto gatvėse, gyventojai dėji kaukes. Galbūt ketvirtadienį mums padėjo ir oras, buvo didelis vėjas, bet iš tiesų, kai žmonės laikosi karantino“, – pasakojo pareigūnas.

Prie įvažiavimų į Nemenčinę įrengti keturi patikros postai, vienu metu dirba iki 30 pareigūnų.

Iš viso dėl karantino nesilaikymo per praėjusią parą nubausta 70 žmonių, tarp jų ir du saviizoliacijos nesilaikę asmenys Nemenčinėje.

Visoje Lietuvoje nuo karantino pradžios dėl jo nesilaikymo nubausta per 1100 žmonių, penktadalis protokolų surašyti per Velykų savaitgalį. Už karantino nesilaikymą, asmenys gali būti nubausti iki 1 tūkst. Eur, o įmonės – iki 6 tūkst. Eur baudomis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.