Eismas

2020.04.15 18:21

Nuo ketvirtadienio ribojamas patekimas į Nemenčinę: bus įrengti 3 patikros postai

atnaujinta 22.17
LRT.lt, Vaidotas Beniušis, BNS2020.04.15 18:21

Vyriausybei priėmus sprendimą, nuo balandžio 16 d. 7 val. uždaromi įvažiavimai ir išvažiavimai iš Nemenčinės miesto. Policija užtikrins įvažiuojančių ir išvažiuojančių transporto priemonių vairuotojų ir keleivių kontrolę, kartu su policijos pareigūnais dirbs ir Šaulių sąjungos savanoriai bei Karo policijos kariai.

Nuo rytdienos į Nemenčinę – tik su leidimu: vietos gyventojai miesto uždarymu nesistebi

Policija praneša, kad prie įvažiavimų į Nemenčinę bus įrengti 3 patikros postai, transporto eismas bus leidžiamas tik per šiuos punktus, tuo tarpu kiti keliai bus kontroliuojami draudžiamais ženklais ir užtverti fiziškai.

Prie įvažiavimų į Nemenčinę bus įrengti 3 patikros postai, transporto eismas bus leidžiamas tik per šiuos punktus, tuo tarpu kiti keliai bus kontroliuojami draudžiamais ženklais ir užtverti fiziškai.

Nuo ketvirtadienio ryto Nemenčinės miesto ribą galima bus kirsti trijose vietose, kur bus įrengti policijos patikros punktai:

- Bažnyčios g. ir kelio Nr. 108 sankryža
- Vilniaus g., nusukimas į 102 kelią Vilniaus miesto kryptimi
- Švenčionių g., šalia pastato Nr. 97

Policijos pareigūnai ne tik patys kontroliuos, kaip laikomasi reikalavimų, bet ir naudos technines priemones, leidžiančias nustatyti transporto priemonių ar asmenų judėjimą.

Asmenų, kuriems numatytos išimtys, prašoma turėti tai įrodančius dokumentus ar kitą informaciją, kuri patvirtintų jų vykimo tikslą. Tai gali būti tiek popieriniai dokumentai, tiek nufotografuoti dokumentai elektroninėse laikmenose (pvz. mobiliajame telefone, plančetėje ir pan.).

Pareigūnai dirbs ne tik postuose, bet ir pačiame mieste, kur užtikrins viešąją tvarką ir kontroliuos asmenis, kuriems skirta izoliacija. Policija tuo pačiu reaguos ir į kitus pranešimus apie pažeidimus ar nusikalstamas veikas.

Nuo balandžio 3 d. policija Nemenčinėje surašė 15 administracinių nusižengimų protokolų už karantino ar izoliavimo pažeidimus.

Leidimai atvykti į Nemenčinę ar išvykti – užpildžius prašymą internetu ir telefonu

Gyventojai gali gauti leidimą išvykti iš miesto ar atvykti užpildę specialų prašymą internetu ar paskambinę visą parą veikiančiu telefono numeriu, trečiadienio vakarą BNS pranešė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Vilniaus departamento direktorė Rolanda Lingienė.

„Esant neatidėliotinoms aplinkybėms, pavyzdžiui, vykstant į artimo žmogaus laidotuves, sveikatos priežiūros įstaigą turint gydytojo siuntimą, lankant ypač sunkios sveikatos būklės artimą asmenį, NVSC išduos leidimą išvykti iš Nemenčinės ar atvykti į ją“, – BNS informavo R. Lingienė.

Prašymą gauti galima dviem būdais – užpildžius NVSC svetainėje esantį prašymą arba nuo ketvirtadienio 7 val. skambinant visą parą veikiančiu telefono numeriu: +370 62077547.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.