Naujienų srautas

Eismas2020.04.14 16:12

„Kautra“ atnaujino tarpmiestinius reisus: aiškėja, tarp kurių miestų autobusai kursuos pirmiausiai

Viena didžiausių keleivių pervežimo bendrovių „Kautra“ nuo antradienio atnaujino susisiekimą tarpmiestiniais autobusais. Planuojama, kad iš pradžių jie kursuos tarp didžiųjų šalies miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Alytaus. Anot bendrovės direktoriaus, sprendimas visų pirma priimtas dėl išaugusio siuntų poreikio, tačiau autbusais keliauti galės ir žmonės.

Užtikrinant saugumą, bus atskirta vairuotojo zona, o į autobusus parduodama perpus mažiau bilietų, nei yra vietų. Transporto priemonės bus kasdien dezinfekuojamos prieš reisą ir po jo, keleiviai privalės dėvėti apsaugines kaukes. „Kautra“ apie laikiną tarpmiestinių reisų sustabdymą pranešė kovo pabaigoje. Tuomet skelbta, kad kelionės tarpmiestiniais maršrutais stabdomos iki karantino pabaigos.

„Galvojame, kad mūsų šalutinis verslas turės gelbėti pagrindinį verslą. Kadangi vistiek yra ribojamas žmonių judėjimas, o siuntų poreikis išaugęs 2-3 kartus, gal ir daugiau, tai esame nusprendę, kad tarp didžiųjų miestų dabar atnaujiname pervežimus. Savaime suprantama, vieną kitą keleivį irgi pervešime, bet pagrindinai dėl siuntų poreikio.

Mes 10 dienų karantino metu dar dirbome. 5 kartus nukrito srautai. Tai ne 50 proc., o 5 kartus. Tai veždavome, viso labo, 2-3 žmones. Tai tos vietos tikrai užtenka. O jeigu tik atsitiktų, kad srautas didesnis būtų, pilnas parkas visokiausio dydžio autobusų. Būsime lankstūs, keisime autobusus iškart į didesnius. startuosime su mikroautobusais“, – pasakojo „Kautros“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

„Kautra“ apie laikiną tarpmiestinių reisų sustabdymą pranešė kovo pabaigoje. Tuomet skelbta, kad kelionės tarpmiestiniais maršrutais stabdomos iki karantino pabaigos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi