Eismas

2020.04.09 11:11

Alytus paskelbė, kurie keliai į miestą bus uždaryti ir kur bus tikrinami atvykstantieji

LRT.lt2020.04.09 11:11

Ketvirtadienį Alytaus meras Nerijus Cesiulis pranešė, kur Velykų savaitgalį bus blokuojami keliai ir įrengti patikrinimo postai.

Socialiniame tinkle meras paskelbė žemėlapį, kuriame pavaizduota, kurie keliai įvažiuojantiems į Alytų bus užblokuoti policijos pareigūnų. Anot N. Cesiulio, šios vietos jau suderintos su Alytaus policijos vadovybe.

„Mūsų keliuose bus įrengti 4 policijos postai: ties Kauno kryptimi už Miklusėnų, kad gyventojai dar galėtų esant būtinam reikalui atvykti į miestą, ties Simno–Seirijų žiedu, ties Normandijos–Nemuno–Druskininkų gatvių žiedu Pirmajame Alytuje ir ties Vilniaus kryptimi Ulonų gatvėje prie „Dainavos“ siuvimo fabriko. Tikrinami bus tik į miestus ar miestelius atvykstantys asmenys, išvykstančiųjų pareigūnai nestabdys“, – rašė meras.

N. Cesiulis pabrėžė, kad tikrinami bus tik į miestus ar miestelius atvykstantys žmonės. Policija išvykstančiųjų nestabdys.

„Pareigūnai į miestą leis įvažiuoti tik dėl labai svarbių priežasčių, pavyzdžiui, mirus artimam giminaičiui, dėl sunkios ligos ar nelaimės, dėl būtinosios medicinos pagalbos suteikimo. Taip pat į miestą bus įleidžiami darbo reikalais arba čia turintys nekilnojamojo turto. Visais kitais atvejais pareigūnai lieps apsisukti ir keliauti, iš kur atvykę“, – dėstė N. Cesiulis.

Policijos postų nepertraukiamas darbo laikas planuojamas nuo balandžio 10 d. 20.00 val. iki balandžio 12 d. 24.00 val.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.