Naujienų srautas

Eismas2020.04.09 11:11

Alytus paskelbė, kurie keliai į miestą bus uždaryti ir kur bus tikrinami atvykstantieji

LRT.lt 2020.04.09 11:11

Ketvirtadienį Alytaus meras Nerijus Cesiulis pranešė, kur Velykų savaitgalį bus blokuojami keliai ir įrengti patikrinimo postai.

Socialiniame tinkle meras paskelbė žemėlapį, kuriame pavaizduota, kurie keliai įvažiuojantiems į Alytų bus užblokuoti policijos pareigūnų. Anot N. Cesiulio, šios vietos jau suderintos su Alytaus policijos vadovybe.

„Mūsų keliuose bus įrengti 4 policijos postai: ties Kauno kryptimi už Miklusėnų, kad gyventojai dar galėtų esant būtinam reikalui atvykti į miestą, ties Simno–Seirijų žiedu, ties Normandijos–Nemuno–Druskininkų gatvių žiedu Pirmajame Alytuje ir ties Vilniaus kryptimi Ulonų gatvėje prie „Dainavos“ siuvimo fabriko. Tikrinami bus tik į miestus ar miestelius atvykstantys asmenys, išvykstančiųjų pareigūnai nestabdys“, – rašė meras.

N. Cesiulis pabrėžė, kad tikrinami bus tik į miestus ar miestelius atvykstantys žmonės. Policija išvykstančiųjų nestabdys.

„Pareigūnai į miestą leis įvažiuoti tik dėl labai svarbių priežasčių, pavyzdžiui, mirus artimam giminaičiui, dėl sunkios ligos ar nelaimės, dėl būtinosios medicinos pagalbos suteikimo. Taip pat į miestą bus įleidžiami darbo reikalais arba čia turintys nekilnojamojo turto. Visais kitais atvejais pareigūnai lieps apsisukti ir keliauti, iš kur atvykę“, – dėstė N. Cesiulis.

Policijos postų nepertraukiamas darbo laikas planuojamas nuo balandžio 10 d. 20.00 val. iki balandžio 12 d. 24.00 val.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi