Eismas

2020.04.08 19:28

Automobilių gamintojas „Daimler“ gamybą Vokietijoje atnaujins balandžio 20 dieną

BNS2020.04.08 19:28

„Mercedes-Benz“ automobilių gamintojas „Daimler“ trečiadienį pranešė balandžio 20 d. atnaujinsiąs gamyklų Vokietijoje darbą, pastarosiomis savaitėmis pertrauktą COVID-19 pandemijos.

„Tam tikrose gamyklose atnaujiname gamybą, – teigiama įmonės pranešime. – Nuo balandžio 20 d. šis sprendimas įsigalios variklių gamyklose Vokietijoje, „Mercedes-Benz“ automobilių gamyklose Zindelfingene ir Brėmene.“ Tą pačią dieną darbas prasidės ir vilkikų bei autobusų gamybos vietose.

Tačiau „Daimler“ įmonės atstovai pabrėžė, kad trumpesnio darbo laiko laikotarpis Vokietijos darbuotojams pratęsiamas iki balandžio 30 d. ir tai paveiks „didžiąją dalį gamybos darbų bei administracijos veiklą.“

„Volkswagen“ trečiadienį pranešė, kad gamybą didinti pradės nuo balandžio 14 d. Dauguma įmonės gamyklų bus uždarytos bent jau iki balandžio 19 d., tačiau „Volkswagen“ siekia po Velykų savaitgalio „užtikrinti detalių tiekimą į gamyklas Kinijoje“.

„Daimler“ konkurentas BMW savo ruožtu antradienį pranešė apie gamybos stabdymo pratęsimą iki balandžio 30 d., o „Ford“ gamyklos Europoje bus uždarytos bent jau iki gegužės 4 d.