Eismas

2020.04.08 18:35

Policijai įkliuvo 225 km/val. lėkęs motociklininkas – pareigūnai įspėja, kad moderni technika fiksuoja kiekvieną

LRT.lt2020.04.08 18:35

Nors motociklų sezonas prasidėjo vos prieš mėnesį, daliai motociklininkų jis netrukus pasibaigė. Priežastis – didelis greitis. Ištuštėjusiose šalies gatvėje „trikojai“ greičio matuokliai ir nežymėtais policijos automobiliai patruliuojantys pareigūnai vieną po kito fiksuoja smarkiai greitį viršijančius motociklininkus.

Policija socialiniame tinkle paviešino nuotraukas, kuriose užfiksuotas pažeidėjęs, lėkęs net 225 km/val. nors leistinas greitis toje vietoje 90 km/val.

„Atšilus orams, į gatves išriedėjo motociklininkai. Kai kuriems kelių ereliams teks grįžti atgal ir iki kito pavasario motociklus pastatyti į garažus. Policija ir toliau griežtai kontroliuos tokius greičio mėgėjus“, – rašė policija.

Ne tik motociklininkams, bet ir kitų transporto priemonių vairuotojams, kurie viršijo greitį daugiau nei 50 km/val. kuriam laikui gali tekti atsisveikinti su vairuotojo pažymėjimu. Už tokį pažeidimą gresia teisės vairuoti atėmimas nuo 1 iki 6 mėn. Taip pat bauda nuo 450 iki 550 Eur.

Policija primena, kad „trikojai“ greičio matuokliai ir naujieji stacionarūs greičio matuokliai fiksuoja ne tik automobilius, bet ir motociklus. Radarai fiksuoja tiek atvažiuojančias, tiek nuvažiuojančias transporto priemones, todėl motociklininkai kitaip, nei iki šiol, gali dažniau sulaukti baudų.

Tuo galėjo įsitikinti Klaipėdoje, 170 km/val. greičiu mieste lėkęs motociklininkas, kurį nuvažiuojantį užfiksavo greičio matuoklis. Anot Klaipėdos policijos, pareigūnai nesunkiai nustatė motociklo valstybinį numerį ir vairuotojas ne tik sulaukė baudos, bet ir neteko vairuotojo pažymėjimo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.