Naujienų srautas

Eismas2020.04.06 16:29

Karantinas nevaržo kelionių – sostinėje dėl vykdomų darbų Geležinio Vilko g. nutįso milžiniška spūstis

Pradėjus skaičiuoti ketvirtąją karantino savaitę į sostinės gatves grįžo spūstys. Socialiniame tinkle pasipylė pranešimai apie didelę spūstį Geležinio Vilko gatvėje, važiuojant Vingio parko link.

„Galiu patvirtinti, kad Geležinio Vilko gatvėje vykdomi darbai, galimai tvarkomas viadukas. Pačiam teko važiuoti pro ten, nusidriekusi spūstis, viena juosta uždaryta, todėl gatvė susiaurėjusi“, – LRT.lt pasakojo įmonės „Grinda“ atstovas Egidijus Steponavičius.

LRT.lt susisiekus su sostinėje tiltus tvarkančia bendrove „Tiltuva“, kurios darbininkai, anot E. Steponavičiaus, ten galimai atlieka darbus, bendrovės direktorius Vytautas Vancevičius patikino, kad jokie planiniai darbai šiuo metu minėtoje vietoje nevyksta.

Jis spėja, kad minėtoje vietoje gali būti tvarkomi atitvarai, kurie buvo sudaužyti per eismo įvykį praeitą mėnesį.

Vis dėl to, ne tik spūstis sukėlė nepatogumų žmonėms. Feisbuke pasirodė kritika tautiečiams, kad šie ir toliau kažkur keliauja, nors yra karantinas. Dalis komentatorių pasipiktino, kad lyginant su pirmąja karantino savaite, pastarosiomis dienomis automobilių srautas vėl išaugo. Anot jų, žmonės įsidrasino ir pradėjo daugiau judėti.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi