Naujienų srautas

Eismas2020.04.04 22:43

„Land Rover“ į kovą su koronavirusu metė 57 visureigius, kuriuos skyrė kelionėms pas senolius

LRT.lt 2020.04.04 22:43

Kovai su koronaviruso pandemija britų automobilių gamintojas „Land Rover“ metė 57 naujausios kartos visureigius „Defender“, rašo topgear.com.

Kol vieni pasaulio automobilių gamintojai, kaip „Ford“ ar „Ferrari“, savo gamyklose pluša gamindami plaučių ventiliavimo įrangą ar respiratorius, „Land Rover“ įdarbino automobilius.

27 iš 57 „Land Rover“ visureigių suteikti Didžiosios Britanijos Raudonajam Kryžiui. Šiais automobiliais bus tiekiamas maistas ir vaistai senjorams, sergantiesiems bei negalią turintiems žmonėms visoje šalyje.

Gamintojas taip pat išsiuntė savo automobilius į Ispaniją, Prancūziją, PAR ir Australiją, kur Raudonojo Kryžiaus nariai taip pat teiks paramą socialiai pažeidžiamiausioms žmonių grupėms.

„Land Rover“ taip pat bendradarbiauja su Jungtinės Karalystės vyriausybe, siūlydama savo tyrimų ir inžinerijos patirtį bei žinias. Bendrovė taip pat gali spausdinti 3D modelius ir kurti medicininių priemonių prototipus. Be to, „Land Rover“ aukoja ligoninėms apsaugines priemones, pavyzdžiui, apsauginius akinius.

„Dėka „Land Rover“ palaikymo, mes galėsime reaguoti greičiau. Jungtinėje Karalystėje galėsime pasiekti dar daugiau žmonių, kuriems reikia mūsų pagalbos, ypač tuos, kurie gyvena atokiose gyvenvietėse“, – pasakojo Didžiosios Britanijos Raudonojo Kryžiaus krizių reagavimo vadovas Simonas Lewisas.

Į kovą su COVID-19 įsitraukia vis daugiau automobilių gamintojų iš viso pasaulio.

Kiek anksčiau „Ford“ paskelbė, kad bendradarbiaudami su „GE Healthcare“ per 100 dienų pagamins 50 tūkst. plaučių ventiliatorių, o po to – iki 30 tūkst. per mėnesį. Taip siekiama padėti JAV kovoti su virusu.

Parengė Paulius Vaitekėnas

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi