Eismas

2020.04.03 11:31

Tarpmiestines keliones nutraukti ryžosi ne visi – Klaipėdos vežėjas tęsia reisus net su keliais keleiviais

Paulius Vaitekėnas, LRT.lt2020.04.03 11:31

Karantinas ir sumažėję keleivių srautai tapo vežėjų galvosopiu, dėl kurio ne viena bendrovė nutraukė tarpmiestinius reisus. Nors ir susidurdama su sunkumais, bendrovė „Klaipėdos autobusų parkas“ neketina nutraukti tarpmiestinių pervėžimų ir toliau veš keleivius į Lietuvos didmiesčius.

Tai LRT.lt patvirtino bendrovės generalinis direktorius Vaidas Ramanauskas, kuris teikė, kad UAB „Klaipėdos autobusų parkas“ susiduria su tokiomis pačiomis problemomis, kaip ir kiti vežėjai, tačiau tikina, kad vis dar mato pareikį tęsti keliones.

„Esame toje pačioje situacijoje, kaip ir kiti vežėjai, matome, kad keleivių stipriai sumažėjo. Tačiau tokia paslauga vis dar reikalinga, autobusais važiuoja po keletą žmonių, todėl į reisus vyksta mažesni autobusai. Panašu, kad šiuo laikotarpiu iš bielietų surinktų pinigų užteks tik padengti darbuotojų atlyginimams. Planuojame ir toliau tęsti keliones, tačiau nežinome kiek tęsis šis karantinas. Gal vėliau situacija ir keisis“, – pasakojo UAB „Klaipėdos autobusų parko“ generalinis direktorius.

Išskyrus „Klaipėdos autobusų parką“ kiti Lietuvos vežėjai dėl karantino nutraukė keleivių pervežimus tarpmiestiniais maršrutais. Tad per autobusų stotį keliaujantys iš Vilniaus ar Kauno į pajūrį bei atgal gali naudotis tik vieno vežėjo – UAB „Klaipėdos autobusų parkas“ paslaugomis.

Kelionėje taip pat laikomasi karantino taisyklių: keleiviai sodinami į kas antrą sėdynę, siekiant tarp jų išlaikyti 2 metrų atstumą. Po kiekvienos kelionės autobusas yra dezinfekuojamas.

„Keleivių šiuo metu tirai nedaug, bet gyvenimas visiškai nesustojo, ir, kol jausime bent minimalų poreikį, vešime, dirbsime. Esame socialiai atsakinga, o ne tik pelno siekianti bendrovė“, – sakė V. Ramanauskas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.