Eismas

2020.04.03 08:17

Valstybės sienos apsaugos tarnyba: pasienyje su Latvija buvusios automobilių eilės neliko

Ignas Jačauskas, BNS2020.04.03 08:17

Pasienyje su Latvija ketvirtadienį susidariusios automobilių eilės penktadienio rytą neliko.

„Grenstalės-Saločių pasienio punkte eilės neliko“, – BNS informavo Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) atstovas Rokas Pukinskas.

Ketvirtadienio vakarą Grenstalės-Saločių patikros poste buvo susidariusi 12 kilometrų eilė. Pasak VSAT atstovų, ji buvo nusidriekusi dėl to, kad Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai visiems atvykstantiems matavo temperatūrą.

Šis pasienio punktas yra vienintelis, kuriuo dar galima atvykti iš Latvijos po to, kai Lietuva nuo vidunakčio dar labiau apribojo patekimą į Lietuvą ir iš jos. Į šalį taip pat dar galima atvykti iš Lenkijos, per Kalvarijos-Budzisko patikros punktą, iš Baltarusijos ir Rusijos lengviesiems automobiliams ir jų keleiviams atvykti draudžiama.

Ribojimai netaikomi krovininiam transportui, jie į Lietuvą gali atvykti per visus veikiančius patikros punktus pasienyje su Latvija, Lenkija, Rusija, Baltarusija.

Judėjimo ribojimai galioja paskelbus karantiną, jis truks mažiausiai iki balandžio 13-osios, terminą svarstoma pratęsti. Nuo šeštadienio nakties Lietuvoje uždaroma ir oro erdvė keleiviniams skrydžiams, išskyrus atskiras išimtis, taip pat bus draudžiama atvykti keltams, išskyrus vienintelį reisą Kylis-Kaipėda-Kylis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.