Eismas

2020.04.02 22:11

Latvijoje nusidriekė 12 kilometrų laukiančių atvykti į Lietuvą automobilių eilė

Ramūnas Jakubauskas, BNS2020.04.02 22:11

Latvijoje ketvirtadienio vakarą dėl atvykstantiesiems matuojamos temperatūros nusidriekė 12 kilometrų laukiančių atvykti į Lietuvą automobilių eilė.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovas Rokas Pukinskas informavo BNS, kad eilė nusidriekė dėl to, kad pasienyje Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai kiekvienam atvykstančiajam matuoja temperatūrą.

Pasak pasieniečių atstovo, eilėje daugiausia lengvųjų automobilių.

Latvijos kelių transporto administracija informavo BNS, kad apie septintą vakaro eilė siekė apie 16 km, o ji susidarė dėl to, kad Saločių pasienio punktas liko vienintelis, kuriuo galima sieną kirsti lengvuoju automobiliu.

Po vidurnakčio į Lietuvą lengvaisiais automobiliais keleiviai galės patekti tik per Kalvarijos-Budzisko pasienio patikros punktą su Lenkija ir Saločių-Grenstalės punktą pasienyje su Latvija.

Per juos leidžiama atvykti Lietuvos piliečiams, užsieniečiams, vykstantiems tranzitu per šalį, taip pat užsieniečiams, turintiems leidimą gyventi ar dirbti Lietuvoje.

Lietuvai netaikant prekių ribojimo, krovininis transportas ir toliau galės vykti ir per kitus patikros punktus šalies pasienyje su Latvija, Lenkija, Rusija, Baltarusija.

Judėjimo ribojimai galioja paskelbus karantiną, jis truks mažiausiai iki balandžio 13-osios, terminą svarstoma pratęsti.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.