Eismas

2020.04.02 16:17

Skvernelis įspėjo vilkikų vairuotojus: sloguojantys ir karščiuojantys nebus įleidžiami į Lietuvą

LRT.lt2020.04.02 16:17

Ketvirtadienį nutarta, kad tranzitu per Lietuvą keliaujantys vairuotojai bus tikrinami dar atidžiau. Apie tai socialiniame tinkle pranešė premjeras Saulius Skvernelis.

„Šiandien priimtas sprendimas dėl užsienio šalių piliečių, vairuojančių krovininius automobilius ir tranzitu vykstančių per Lietuvą. Čia primenu, kad prekių ir krovinių judėjimas per šalį nėra sustabdytas. Tačiau nuo šiol visi šie vairuotojai pasienio punktuose bus tikrinami. Ir jei jie sloguos, karščiuos, turės temperatūros, jei bus nustatyti kiti galimi koronaviruso simptomai – jiems nebus leidžiama įvažiuoti į Lietuvą“, – rašė premjeras.

Balandžio mėnesį siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą, dar labiau sugriežtintas patekimą į Lietuvos teritoriją.

Nuo balandžio 4 dienos, keleiviniai skrydžiai Lietuvoje bus galimi tik gavus Lietuvos transporto saugos administracijos leidimą. Taip pat nuo balandžio 4 dienos bus draudžiama gabenti keleivius ir lengvąsias mašinas keltais, išskyrus maršrutą Kylis–Klaipėda–Kylis. Galimos išimtys tik gavus VRM leidimą, apie tai dar trečiadienį pranešė Valstybės ekstremalių situacijų centro atstovas Giedrius Surplys.

Taip pat griežtinama atvykimo lengvaisiais automobiliais tvarka. Lengvaisiais automobiliais į Lietuvą grįžtantys keleiviai bus įleidžiami tik per Kalvarijos ir Saločių punktus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.