Naujienų srautas

Eismas2020.04.02 10:54

Medikų automobiliams – specialūs lipdukai

Valentina Gudienė 2020.04.02 10:54

Lietuvos medikai verti didžiausios pagarbos, todėl šiomis dienomis gatvėse turėtų pasirodyti pirmieji automobiliai, pažymėti specialiu lipduku. Jie perteiks ypatingą žinutę visuomenei ir kiekvienas galės suprasti, kad transporto priemonę vairuoja gydytojas, slaugytoja ar kitas medicinos personalas.

Reklamos gamintojų asociacija BSMA, kartu su vienos iš Vilniaus poliklinikų, Greitosios medicinos pagalbos skyriaus vedėju, gydytoju Marku Barkovskiu, atsidėkodami medikams ir medicinos personalui, kovojantiems su COVID-19, kurie kasdien rizikuoja savo sveikata ir gyvybe šioje kovoje, sugalvojo spausdinti ir dovanoti lipdukus medicinos personalui. Jie skirti klijuoti ant automobilių, kur būtų matomi ir skleistų taip svarbią šiuo metu žinią: „Lieku darbe dėl tavęs. Lik namuose dėl manęs“.

Šiuo metu iniciatyva yra sparčiai populiarėjanti tarp medikų, sakoma BSMA pranešime. Per keletą dienų atspausdinta beveik 2 tūkst. lipdukų, kurie pristatomi visoje Lietuvoje.

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie palaikymo medikams ir tikimės, kad visuomenė, pamačiusi pažymėtus automobilius, taip pat bus maloniai nustebinta ir įsiklausys į siunčiamą žinutę“, – teigia BSMA atstovas Darius Mačiulis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi