Naujienų srautas

Eismas2020.04.01 20:24

Dėl koronaviruso grėsmės atšaukta rudenį turinti vykti Paryžiaus automobilių paroda

LRT.lt 2020.04.01 20:24

Nors iki Paryžiaus automobilių parodos liko dar pusmetis, organizatoriai dėl koronaviruso jį atšaukė, tačiau teigia, kad renginys įvyks, bet kitokiu formatu, rašo caranddriver.com.

Manoma, kad paroda atšaukta, nes Prancūzija nėra užtikrinta, kada grėsmė sumažės. Organizatoriai išsamios informacijos dėl sprendimo nepraneša, tačiau priduria, kad automobilių gamintojai savo naujausius kūrinius galės pristatyti internetinės transliacijos metu, kaip tai buvo padaryta Ženevos automobilių parodos metu.

LRT.lt primena, kad šiemet kovo pradžioje turėjusi vyksti Ženevos automobilių paroda buvo atšaukta dėl koronaviruso grėsmės. Tačiau net ir negalėję savo automobilių pristatyti gyvai, gamintojai tai padarė pasitelkdami interneto kanalus ir socialinius tinklus.

Šis sprendimas gali reikšti, jog paroda nuo šiol vyks kitokiu pavidalu.

„Niekada nebus taip, kaip buvo. Ši krizė turėtų išmokyti mus lankstumo, kūrybingumo ir novatoriškumo, labiau, nei bet kada anksčiau“, – teigė parodos organizatoriai.

Kas du metus vykstanti Paryžiaus automobilių paroda turėjo vykti spalio 1–11 dienomis. Kol kas organizatoriai tikina, kad gyvų pristatymų nebus, tačiau priduria, kad gamintojus kvies automobilius pristatyti naudojantis internetu.

Parengė Paulius Vaitekėnas

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi