Eismas

2020.04.01 16:46

Griežtinama pasienio tvarka – automobiliais grįžtantys keleiviai bus įleidžiami tik per du punktus

LRT.lt2020.04.01 16:46

Trečiadienį Vyriausybė priėmė naujus sprendimus kovoje su koronavirusu. Kelionės bus dar labiau apribotos, automobiliais bus galima grįžti tik dviejuose pasienio punktuose.

Pagrindinius Vyriausybės sprendimus premjero atstovas Giedrius Surplys išdėstė socialiniame tinkle.

Pranešama, kad už dėl karantino neįvykusią kelionę keleiviui bus išduodamas jo sumokėtos sumos vertės kuponas, kurį bus galima panaudoti per vienerius metus. Nepanaudojus, per 14 dienų bus galima susigrąžinti už kelionę sumokėtus pinigus.

Nuo balandžio 4 dienos, keleiviniai skrydžiai Lietuvoje bus galimi tik gavus Lietuvos transporto saugos administracijos leidimą. Taip pat nuo balandžio 4 dienos bus draudžiama gabenti keleivius ir lengvąsias mašinas keltais, išskyrus maršrutą Kylis–Klaipėda–Kylis. Galimos išimtys tik gavus VRM leidimą.

Keičiasi tvarka ir pasienio punktuose. Lengvaisiais automobiliais į Lietuvą grįžtantys keleiviai bus įleidžiami tik per Kalvarijos ir Saločių punktus.

Vyriausybė taipogi palaimino siūlymą nebausti vairuotojų už nepakeistas žiemines dygliuotas padangas karantino metu ir suteikti 14 dienų po karantino jas pasikeisti.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.