Naujienų srautas

Eismas2020.04.01 16:07

„Audi“ kovai su koronavirusu paaukos 5 mln. eurų

Vokietijos automobilių gamintoja „Audi“ paskelbė, kad 5 mln. eurų skubios pagalbos suma parems šalies vidaus ir užsienio medicinos ir priežiūros įstaigas, pasaulyje toliau siautėjant koronaviruso pandemijai.

„Koronaviruso pandemija sukuria sunkių iššūkių mums visiems visame pasaulyje – mums, kaip bendrovei ir visai visuomenei“, – paskelbė trečiadienį bendrovės valdybos pirmininko pareigas eiti pradėjęs Markusas Duesmannas.

„Norėčiau padėkoti visiems „Audi“ darbuotojams, žvelgiantiems į ateitį, atliekantiems savo pareigas ir padedantiems ten, kur reikia jų pagalbos šiuo neįprastu laikotarpiu“, – pranešime teigė naujasis valdybos pirmininkas.

„Audi“ teigia, kad ilgėja sąrašas bendrovės darbuotojų, sutinkančių savanoriauti suvaldant kilusią krizę.

Milijonų eurų pagalbos suma, kurią paaukojo Ingolštate įsikūrusi „Volkswagen“ valdoma bendrovė, prisidės prie jau paskirtos 600 tūkst. eurų sumos, apie kurią buvo paskelbta pirmadienį. Suma buvo paskirta bendrovės gimtojo Heilbrono miesto, kuriame įmonė yra įkūrusi vieną gamyklą, ligoninių paramai.

„Audi“ gamybos linijos yra tuščios jau daugiau nei savaitę, o Vokietijos vyriausybės trumpalaikio darbo sistemoje, padengsiančioje dalį atlyginimų, kol nebus atnaujinta veikla, iki Velykų įsidarbino mažiau nei pusė iš bendrovės 61 tūkst. darbuotojų.

Bendrovės atstovė spaudai teigė, kad „Audi“ sulaukia daug skambučių su prašymais padėti ir paaukoti lėšų.

Atstovės teigimu, įmonės darbuotojai įvairiais būdais suteikia pagalbą, kaip, pavyzdžiui, padėdami nuimti derlių Pietų Vokietijos apynių auginimo regione Hallertau, o prie pastangų padėti prisideda „Audi“ sprendimas paaukoti įmonės transporto priemonių civilinės saugos organizacijai „Technisches Hilfswerk“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi