Eismas

2020.03.20 15:51

Po „CityBee“ kliento apsilankymo koronaviruso patikros punkte: automobiliui karantinas, klientams – įspėjimas

Paulius Vaitekėnas, LRT.lt2020.03.20 15:51

Miestuose pradėjus veikti mobiliesiems koronaviruso patikros punktams socialiniame tinkle pasirodė nuotraukos iš Vilniaus, kur į tokį patikros punktą asmuo atvažiavo „CityBee“ automobiliu. Pasirodžius nuotraukoms, įmonės klientai sunerimo, kad trumpalaikės nuomos paslaugas teikiančios įmonės automobiliais važinėja potencialūs viruso turėtojai.

LRT.lt susisiekus su „CityBee“, įmonės vadovas Lukas Yla tikino, kad įmonė neketina drausti nuomojamais automobiliais vykti į patikros punktus.

„Mes negalime uždrausti naudotis „CityBee“ automobiliais važiuojant į patikros stoteles. Transporto priemonės yra neatsiejama viešojo transporto ekosistemos dalis. Ką galime padaryti – tai užtikrinti kiek įmanoma didesnį saugumą ir informavimą. Tai ir atliekame – kasdien valome ir dezinfekuojame automobilius, automobiliuose klientams paliekame dezinfekcinių ir apsauginių priemonių, informuojame bendruomenę apie šiuos pokyčius. Be to, patikrinimo stotelėse bei kitose rizikos vietose, pavyzdžiui, šalia ligoninių, apsilankiusius automobilius karantinuojame 72 val., o po to dezinfekuojame“, – LRT.lt raštu komentarą pateikė L. Yla.

Įmonės vadovas tikina, kad šiais visiems nelengvais laikais labiau reikia ne baudų, o supratimo ir palaikymo. Todėl „CityBee“ klientų neketina bausti už važiavimą į patikros stoteles, tačiau L. Yla prašo klientų sąmoningumo.

„Jeigu jie mums praneštų apie ketinimą važiuoti tikrintis mūsų automobiliu, mes galėtume greičiau imtis būtinų saugumo priemonių ir karantinuotume tokį automobilį. Todėl raginame visus informuoti mus apie keliones į patikrinimo vietas“, – klietų dėmesį atkreipia įmonės vadovas.

Jis pabrėžia, kad net ir negavę perspėjimo, „CityBee“ operatyviai karantinuoja (išima iš aktyvaus parko), o vėliau ir papildomai dezinfekuoja visus automobilius, kurie įmonės sistemos užfiksuojami rizikos zonose: šalia oro uostų, ligoninių, poliklinikų ir naujai įrengtų patikros stotelių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.