Eismas

2020.03.19 10:58

Sostinėje per savaitę dezinfekuos 23,5 tūkst. viešojo transporto priemonių

Dainora Karklytė, ELTA2020.03.19 10:58

Vilniaus savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ skelbia, kad karantino metu mieste dirba 28 viešojo transporto valymo brigados, o per savaitę vien savivaldybės įmonė „Grinda“ dezinfekuos apie 23,5 tūkst. viešojo transporto priemonių.

„Mieste jau dirba 28 valymo brigados, autobusus ir troleibusus galiniuose punktuose jos valo po kiekvieno maršruto reiso. Šiuose punktuose dirba ir transporto priemonėse liečiamų paviršių dezinfekciją atlieka tiek vežėjai, tiek „Grindos“ brigados, kurios aprūpintos būtinomis saugos priemonėmis ir įranga. Skaičiuojame, kad vien „Grinda“ tokiu būdu per savaitę dezinfekuos maždaug 23 500 viešojo transporto priemonių“, – ketvirtadienį rašoma „Susisiekimo paslaugų“ feisbuke.

Įmonės teigimu, dezinfekuojamas kiekvienas iš Vilniaus oro uosto važiuojantis autobusas.

„Naktį viešojo transporto parkuose dezinfekuojamas visas transporto priemonės salonas. Valytojų brigada taip pat ir toliau dezinfekuoja kiekvieną iš Vilniaus oro uosto važiuojantį autobusą. Atidžiau rūpinamės ir keleiviais. Piko metu didžiausių srautų stotelėse viešojo transporto kontrolieriai, Vilniaus visuomenės sveikatos biuro specialistai ir savanoriai dezinfekuoja keleiviams rankas, riboja įlipančiųjų skaičių, kad šie laikytųsi saugaus atstumo, užimtų tik sėdimas vietas, nesėdėtų vienas prieš kitą“, – skelbia „Susisiekimo paslaugos“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.