Eismas

2020.03.16 13:30

„CityBee“ imasi veiksmų: dezinfekuoja automobilius, leis susimokėjus pasiimti dezinfekcinį skystį

LRT.lt2020.03.16 13:30

Trumpalaikės automobilių nuomos įmonė „CityBee“ griebėsi pravencinių priemonių kovoje su koronaviruso grėsme. Įmonė praneša dezinfekuojanti automobilius ir juos aprūpinusi dezinfekcinėmis priemonėmis.

„Suprantame, kad didelė dalis miesto gyventojų savo kasdienėms kelionėms renkasi „CityBee“. Nors poreikis judėti susiklosčiusiomis aplinkybėmis yra ribotas, tačiau išlieka. Todėl darome viską, kas įmanoma, kad būtų užtikrintas kuo didesnis mūsų klientų saugumas ir jie turėtų saugią bei patogią judėjimo mieste alternatyvą be socialinio kontakto“, – rašoma įmonės socialiniame tinkle.

„CityBee“ praneša, kad nuo pirmadienio, kiekvienas klientas automobilyje ras dezinfekcines priemones, kuriomis įmonės atstovai ragina naudotis prieš ir po kelionės. Automobiliuose be dezinfekcinio skysčio ir servetėlių taip pat bus medicininės pirštinės, kurios skirtos naudoti kaip papildomą apsaugos priemonę.

Įmonės teigimu, panaudojus medicinines pirštines, jų automobilyje palikti nereikia, jas galima pasiimti su savimi.

„Dezinfekcinis rankų skystis ir kitos priemonės skirtos „CityBee“ bendruomenės nariams, todėl prašome juo naudotis prieš ir po kelionės bei būti pilietiškais ir šių priemonių nepasisavinti, o palikti ir kitiems bendruomenės nariams“, – rašoma pranešime.

Jeigu dezinfekcinio rankų skysčio ar medicininių pirštinių automobilyje klientai neras, apie tai prašoma pranešti įmonės atstovams, kurie tikina pasirūpinsiantys, kad priemonės atsirastų automobiliuose.

„Jeigu vistik dezinfekcinis rankų skystis labai reikalingas, pasiimkite buteliuką ir kompensuokite sumą pagal instrukcijas ant buteliuko ar tiesiog informuokite mus 24/7 dirbančia pagalbos linija ar žinute Facebook“, – priduria įmonės atstovai.

Kaip dezinfekuojami automobiliai?

Nuo praėjusios savaitės „CityBee“ automobiliai ne tik plaunami, bet ir dezinfekuojami, dezinfekuojamas automobilio salonas (vairas, pavarų svirtis, prietaisų skydelis, panelė, durelių rankenėlės iš vidaus ir išorėje). Dezinfekavimas atliekamas naudojant dezinfekcinį skystį.

Pilnai dezinfekuojama didesnė „CityBee“ automobilių dalis bent kartą į parą.

Laikinai sustabdytos kelionės „CityBee“ automobiliais tarp Baltijos šalių (t.y. galimybės paimti „CityBee“ automobilį Lietuvoje, o palikti Latvijoje arba Estijoje ar atvirkščiai karantino laikotarpiu nebus).

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.