Naujienų srautas

Eismas2020.03.12 17:06

Keičiasi sostinės viešojo transporto tvarka: neleis įlipti pro priekines duris, vairuotojai neparduos bilietėlių

atnaujinta 17:44

Vilniuje griebiamasi papildomų saugumo priemonių, kovojant su koronavirusu. Nuo penktadienio keleiviai negalės įsigyti vienkartinių kelionės bilietų, keleiviai privalės įlipti į viešąjį transportą pagal specialią tvarką.

Tokia informacija pasklido socialiniame tinkle. Pranešimo autorius informavo, kad nuo kovo 13-osios viešojo transporto vairuotojai nebepardavinės vienkartinių bilietų, keleiviai galės į visuomeninį trasportą įlipti pro visas duris, išskyrus tas, kurios yra arčiausiai vairuotojo.

Taip pat pranešama, kad laikinai nekursuos naktiniai autobusai.

LRT.lt susisiekus su SĮ „Susisiekimo paslaugos“ komunikacijos vadove Migle Bielinyte, ji patvirtino informacijos tikrumą.

Įmonės atsiųstame pranešime rašoma, kad iki šiol vykdyta dezinfekcija viešajame transporte ir toliau bus vykdoma, tačiau dar dažniau.

„Viešasis transportas šiuo laikotarpiu dezinfekuojamas dar intensyviau, galinėse maršrutų stotelėse veikia mobilios valytojų brigados, papildomai dezinfekuojami iš Vilniaus oro uosto važiuojantys autobusai. Be to, vežėjams parengėme nurodymus dėl privalomo viešojo transporto vėdinimo. Tiek vairuotojų, tiek keleivių saugumui nuo penktadienio laikinai autobusuose ir troleibusuose nebus parduodami vienkartiniai popieriniai bilietai, už kuriuos galima atsiskaityti tik grynaisiais pinigais – raginame keleivius bilietais pasirūpinti iš anksto pildant Vilniečio kortelę, naudotis mobiliosiomis programėlėmis m.Ticket, Trafi.

Taip pat stabdome ir naktinių autobusų kursavimą. Kiekviename viešojo transporto kontrolės autobusiuke yra sutelktos visos dezinfekcinės priemonės, o pati kontrolė šiuo laikotarpiu taip pat laikysis visų rekomendacijų saugodami ir keleivius, ir vieni kitus. Pačių keleivių prašome sąmoningumo ir, jei jaučiate peršalimo simptomus, likite namuose, venkite masinio susibūrimo vietų“, – sako SĮ „Susisiekimo paslaugos“ direktorė Modesta Gusarovienė.

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ ir sostinės vežėjai stebi situaciją, operatyviai reaguoja, jog būtų užtikrintas keleivių ir vairuotojų saugumas, higiena.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi