Eismas

2020.03.10 11:18

Dėl koronaviruso „Tesla“ savo automobiliuose diegė pasenusią įrangą

LRT.lt2020.03.10 11:18

Elektromobilių gamintoja „Tesla“ pripažino, kad į naujus automobilius įdiegė senesnius ir lėtesnius procesorius. To priežastimi tapo koronaviruso protrūkis, dėl kurio sutriko detalių tiekimas.

Įmonė gavo skundų iš „Tesla Model 3“ savininkų Kinijoje, kurie teigė pastebėję, kad jų automobiliuose įdiegta senesnės kartos įranga, rašo BBC.

„Tesla“ pranešė, kad nemokamai atnaujins automobiliuose naudojamą kompiuterinę įrangą vos tik įmonę pasieks reikiamos dalys.

Procesorių lėtumas esą labiausiai juntamas naudojantis „Tesla“ autopiloto sistema. Ši sistema suteikia pusiau automatinį važiavimą, kontroliuodama automobilio vairavimą, greitėjimą ir stabdymą.

Naujų Kinijoje pagamintų „Tesla Model 3“ savininkai tikėjosi savo automobiliuose rasti 3.0 procesoriaus versiją, tačiau vietoje to rado senesnę – 2.5 versijos įrangą.

3.0 versijos sistema naujuose „Tesla“ automobiliuose montuojama nuo praėjusių metų balandžio mėnesio. Teigiama, kad ji 21 kartą greičiau apdoroja vaizdą nei 2.5 versija.

Dėl koronaviruso protrūkio „Tesla“ gamykla Šanchajuje buvo uždaryta sausio mėnesį. Gamykla darbą atnaujino vasario 10-ąją.

Parengė Paulius Vaitekėnas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.