Eismas

2020.03.09 15:40

Alytuje moterims Kovo 8-osios proga buvo teikiami protokolai vietoj tulpių

LRT.lt2020.03.09 15:40

Sekmadienį, minint Moters dieną, Alytaus policijos pareigūnai su simbolinėmis dovanėlėmis rankose keliuose laukė moterų vairuotojų. Šįkart sustabdytų moterų nebuvo prašoma pateikti dokumentų, o tik palinkėta gražios dienos ir įteiktas simbolinis protokolas su pasveikinimu.

Ši tradicinė pareigūnų akcija surengta jau 9 val. ryto. Į kelius sveikinti dailiosios lyties atstovių išvyko keturi Alytaus policijos pareigūnų ekipažai, rašoma pranešime spaudai.

Stabdomos moterys išgyveno prieštaringus jausmus. Tik sustabdytos patyrė jaudulį ir nerimą, bet išvydę besišypsančius joms dovanas teikiančius ir geros kloties linkinčius policijos pareigūnus, greitai pralinksmėdavo.

Alytiškės negailėjo pareigūnams gražių padėkos žodžių ir plačių šypsenų. Kai kurioms pareigūnų rytinis pasveikinimas buvo pirmasis sekmadienį sulauktas pasveikinimas, kuris teigiamomis emocijomis praskaidrino prasidėjusią dieną.

Keletą dovanėlių pareigūnai pasiliko.

„Jeigu Kovo 8-ąją komisariate teks rašyti tikrus protokolus moterims, įteiksime ir dovanėles“, – kalbėjo jie.

Kasmet Kovo 8-ąją Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato policijos pareigūnai visoje Alytaus apskrityje sveikina moteris. Iki šiol moterims būdavo dovanojamos tulpės. Šiais metais nuspręsta originaliau pasveikinti moteris – įteikiant protokolus su pasveikinimais ir saldainiais.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.