Naujienų srautas

Eismas2020.03.05 18:08

Po išgyvento gaisro kelyje laidų vedėjas Skučas siunčia žinią visiems – visada turėkite gesintuvą

Ketvirtadienio pavakarę Vilniuje, žinomo televizijos laidų vedėjo Pauliaus Skučo kelionė vos nesibaigė tragedija. Kelionės metu vyro automobilį staiga prarijo dūmai, o į įvykio vietą išskubėjo visos specialiosios tarnybos.

Pranešimu apie įvykį savo socialiniame tinkle pasidalijo pats P. Skučas, kuris tikino niekada negalvojęs, kad jam taip gali nutikti.

„Na ką, bičiuliai, milžiniškas AČIŪ visoms spec. tarnyboms! Ačiū ugniagesiams, greitosios medikams ir policijos pareigūnams. Ir tiems, kas pirmiausiai iš aplinkinių nepagailėjo gesintuvų ir drąsos padėti. Pirmiausiai mašiną patraukiant nuo pastato ir kitų auto...

Visad pagalvodavau, o kaip būtų, jei man gyvenime taip nutiktų...? Ir nutiko... Ir galiu pasakyti, kad suprantu dabar realiai, ką reiškia staigus gaisras dar važiuojančiame automobilyje... Ir kokius veiksmus automatu atlieka kūnas... Šiandien man pasisekė. O svarbiausia buvo, kad su dujų sklidinu baku degantis automobilis neišlėktų į orą“, – rašė televizijos laidų vedėjas.

LRT.lt susisiekus su P. Skuču, jis tikino automobiliu „Toyota“ vykęs vienas. Liepsna pasirodė staiga, automobiliui važiuojant Kalnėnų rajone. Į įvykio vietą specialiosios tarnybos atvyko žaibiškai, vyras tikino, kad pareigūnai „yra puikūs“ ir operatyviai sureagavo į situaciją.

Pats P. Skučas per incidentą stipriai nenukentėjo, kaip pats tikino, medikai jam uždėjo deguonies kaukę ir vaistų.

Laidų vedėjas pripažino, kad vežiotis gesintuvą automobilyje – būtina. To ragina nepamiršti kiekvieną vairuotoją.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi