Naujienų srautas

Eismas2020.03.04 11:37

Greitį matuoja ne tik „trikojai“ – nežymėtas pareigūnų automobilis užfiksavo 173 km/val. skriejusį „Mercedes“

LRT.lt 2020.03.04 11:37

Keliuose greitį matuoja ne tik vadinamieji „trikojai“ matuokliai, bet ir policijos automobiliuose sumontuota įranga. Tuo įsitikino skubantis „Mercedes“ vairuotojas, kuris magistraliniame A2 kelyje greitį viršijo daugiau nei 50 km/val.

„Antradienį vakare, kelyje A2, tarnybinį policijos automobilį, pažymėtą skiriamaisiais ženklais, pasivijo kažkur labai skubantis Mercedes'as. Pasitraukę į 1 juostą pareigūnai atkreipė dėmesį į juos aplenkusio automobilio greitį, kuris akivaizdžiai nebuvo leistinas ir saugus. Pasivijus net 173 km/val. greičiu skriejusį automobilį, paaiškėjo, kad jį vairuoja 24 metų vyriškis, mėgstantis greitį ir ne kartą už tai baustas“, – socialiniame tinkle rašė Lietuvos policija.

Vairuotojas nepaaiškino pareigūnams, kur taip skubėjo, tačiau tikino negalvojęs, jog policijos pareigūnų automobilyje yra greičio matavimo įranga.

Žiemą magistralėje leistinas maksimalus važiavimo greitis yra 110 km/val.

„Mercedes“ automobilio vairuotojui kuriam laikui teks pailsėt nuo vairavimo, nes už Kelių eismo taisyklių pažeidimą neteks vairavimo pažymėjimo nuo 1 iki 6 menesių. Taip pat vyro laukia solidi bauda, kuri sieks nuo 450 iki 550 eurų.

Policija primena, kad magistraliniuos keliuose patruliuoja nežymėti policijos automobiliai, kurie fiksuoja greičio viršytojus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi